Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Wiadomości eBay

Moim przedmiotem sprzedaży będzie plik cyfrowy. Po zakupie przez klienta będę chciał mu wysłać plik .jpg Pytanie: czy po zakupie jest możliwość wysłania wiadomości do klienta ze zdjęciem, jako załącznik? Czy jest opcja takiego kontaktu? Jak duży plik...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 44 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Faktura eBay NIP

Czy sprzedając na koncie zwykłym, mogę ustawić fakturę od eBaya z nipem firmy? Chce to normalnie rozliczać, ale ponieważ sprzedajemy rękodzieło chciałam sprawdzić ruch, czy warto wykupić te pakiety firmowe.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 339 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę wystawić aukcji

Witajcie, nie mogę wystawić aukcji. Pojawia mi się komunikat:Ten przedmiot jest niedozwolony zgodnie z naszymi Zasadami dotyczącymi list mailingowych i danych osobowych. Prosimy o niewystawianie go ponownie na eBay.{e153508-1110506x}Dodam, że oczywiś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 77 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Powiązanie konta bankowego

W nawiązaniu do emaila z Ebay: Zarejestruj się w usługach płatności do 10/07/2021 Czy to możliwe (technicznie)?"Niniejszym upoważniasz podmioty eBay do pobierania z Twojego konta bankowego wszelkich kwot należnych eBay. Zobacz zgodę na polecenie zapł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4570 Wyświetlenia
  • 48 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawianie faktur

Cześć,Sprzedając poprzez eBay kupującym znajdującym się na terenie Polski nie mam obowiązku wystawiania faktur. Jeżeli dobrze rozumiem mogę wystawić na życzenie kupującego. Przy pojedynczych zamówieniach mogę to robić „ręcznie” ale chciałbym to zauto...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 202 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba o poradę. Przenosiny na inną wersję portalu z powodu "zabronionych" urządzeń medycznych.

Sprzedajemy na eBay od lat, głównie na .de ale niektóre przedmioty również na .com. Ostatnie cyrki eBaya, gdzie nakłada się ograniczenia na nasze konto za wystawienie przedmiotów medycznych, rzekomo zabronionych przez niemieckie przepisy, doprowadzaj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 104 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! mozliwosc wyboru w sprzedawanym artykule np szerokosci rozmiaru długosci

Witam zauwazylem ze w niektórych aukcjach mozna wybrac sobie npprzy zakupie profili aluminiowych wybieram wielkosc profila a potemmjego długosc ( tak jak na zalaczonym obrazku Czy ktos moze mi wytłumaczyc jak moge zalozyc aukcje z taka mozliowscia wy...

alureklama_0-1668759420263.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 54 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Limity konta PL_DE

Dzień dobry, Wiem że temat na forum wałkowany wielokrotnie, jednak support ebaya nie potrafi jednoznacznie określić procedur do zwiększenia limitów. Chciałbym dowiedzieć się jak uzyskać zwiększone limity na nowym koncie, ponieważ nie oszukując się li...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 153 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak zmienić konto firmowe na prywatne

witam,mam taki problem,może ktoś to już przerabiał,przy próbie zmiany konta firmowego na prywatne wyskakuje że nie ma takiej opcji,o co może chodzić?Będę wdzięczny za podpowiedzi, piotrek

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3067 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limit sprzedaży nowy sprzedawca na ebay

Witam.Czy istnieje zwiekszenie limitu sprzedaży na ebay, tak w miare szybko? Mianowicie chce rozpocząć sprzedaż na ebay, wystawiłem 3 ogłoszenia i dalej info o limicie wyskakuje. Jak mam się rozwinać ze swoją ofertą na ebay, skoro ebay ustala limit s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 101 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kategorie w różnych językach

Dzień dobry, Czy mogą być różne wersje językowe tej samej kategorii czy muszą być oddzielnie te kategorie żeby móc mieć i po niemiecku i po francusku?Czy jest możliwość dla każdego sklepu stworzenia innych kategorii? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 226 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kolejny wał na ebay jak przytulić TWOJE pieniądze .... czyli jak NIE sprzedawać na ebay.

Posiadam konto na ebay od 2002 roku czyli 20 lat....Czasem okazyjnie coś kupię coś sprzedam .Nie ukrywam na tym portaliku jest coraz gorzej nie dość że podwójne łupienie kupujacego i sprzedajacego (naciąganie na "wysyłkach" i drakońskie prowizje ) To...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 341 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Nowe zasady sprzedaży - konto bankowe w Polsce zamiast Paypala - pomoc w zniwelowaniu opłat

Witam, tak mnie jak i większość Państwa pewnie mocno uderzyła nowa polityka eBay dla sprzedawców, Paypal nigdy nie należał do tanich instrumentów. Z tego co wiem w moim indywidualnym wypadku (gdzie większość kupujących była z USA płacąca w dolarach a...

Autorzy z największą liczbą podziękowań