Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Program wysyłki międzynarodowej

Kupiłam dwa przedmioty u tego samego sprzedawcy i teraz nie mogę za nie zaplacić bo realizuje on wysyłkę w ramach Programu wysyłki międzynarodowej w której to nie można podać kosztów łącznych wysyłki i zamiast tego mam na fakturze podwójną opłatę za ...

Zmiana opinii

Witam Omyłkowo wystawiłem negatywną opinię, zamiast pozytywnej. Czy jest jakiś sposób aby zmienić tą opienie, czy tylko i wyłącznie sprzedający musi wystąpić o zmianę opinii poprzez formluarz?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 336 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie widze przedmiotow znajomego.

Przed chwila zauwazylem ze nie widze przedmiotow znajomego. Wystawil on na polskim serwisie, i nie widze ani jednej auckji. Z czym to jest zwiazane? Czy da rade cos z tym zrobic? Problem pojawil sie dzisiaj. Dodam ze on moje aukcje widzi.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 275 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie widać moich aukcji

Witam, Wczoraj wystawiałem kilkadziesiąt aukcji, które dzisiaj rano były już widoczne i dostępne w moim sklepie ebay. Aktualnie wchodzę na sklep i widzę, że ze 153 przedmiotów wyświetla się tylko 20 i w żadnych wyszukiwarkach itp nie mogę znaleźć res...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 468 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! platnosc

witam ..zrobilam zakup na ebay i kliknelam w metode platnosci przekaz pieniezny/czek gotowkowy .czy moze ktos mi powiedziec jak dokonac tej platnosci bo pierwszy raz sie z tym spotkalam i niewiem jak oplacic za zamowienie ?? prosze o pomoc..sylwia

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 555 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak edytować wygląd widgetów w sklepie ebay

Witam, Czy ktoś mogłby napisać jak można ingerować w wygląd widgetów w sklepie ebay? Konkretnie w sklepie zawsze lewe menu wygląda np. tak: A ja chciałbym je dowolnie eytować tak jak zrobił to ten uzytkownik: Gdzie więc można edytować wygląd np. kate...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 432 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cena minimalna

Witam wszystkich Otoz mam problem. Licytowalam 3 aukcje u jednego sprzedawcy i wszystkie aukcje wygrałam ( zreszta tak mi sie wydawało) . Wszystkie 3 aukcje sa zapisane w przegladzie moich kupionych aukcji w=z mozliwoscia zaplaty wystawienia komentar...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 710 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Reklamacja zaginionej przesyłki

Witam Czy ktoś się może orientuje czy przesyłki First class mail (z Royal Mail) mają numer nadania (nie chodzi mi o numer do śledzenia tylko zwykły numer paczki)? bądź można zgłosić reklamację w przypadku zaginięcia takiej przesyłki?Dwa miesiące temu...

dlaczego na polskim ebayu nie ma darmowych wystawek, jak choćby na niemieckim co 2 tyg.? Ktoś wie?

Witam forumowiczów,czy ktoś wie, pytał, ma pojęcie - dlaczego na polskim ebayu nie ma darmowych wystawek, jak choćby daleko nie szukając - na niemieckim, co dwa tygodnie?Ebay to międzynarodowa korporacja z oddziałami prawie wszędzie. Warunki dla wszy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 290 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaległa płatność

Gdzie na koncie widnieje jaką kwote muszę zapłacić za nie kupiony przedmiot bo niegdzie go nie widze.

Środki z co najmniej jednej transakcji sprzedaży są wykazane jako oczekujące

"Środki z co najmniej jednej transakcji sprzedaży są wykazane jako oczekujące na Twoim koncie PayPal. Szacowana data ich udostępnienia jest widoczna poniżej. Dowiedz się więcej........" czy to nie przesada ?. Towar za 50 dolców i 60zł i blokada a na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 275 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania