Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Błagam POMOCY

zalicytowałam iphona 4s, ale jednak nie mogę brać udziału w licytacji, co mogę zrobić żeby się z tego wycofać ?! Jestem na pozycji wygrywającej i obawiam się że nikt tego nie przebije, co prawda zostały jeszcze cztery dni do końca ale produkt nie jes...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 478 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedający z USA - problem

Witam. Zwracam się z taką sprawą. Otóż w zeszłym tygodniu w poniedziałek wylicytowałem na aukcji głośnik do kolumny. Ponieważ sprzedający nie oferował wysyłki za granicę to wysłałem maila z pytaniem czy byłaby taka możliwość. Odpisał, że jeżeli wygra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 310 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

co zrobić ,aby nikt nie widział co kupuję tzn w polu gdzie jest nick jest info prywatne

Witam co odznaczyć i gdzie aby po zlorzeniu oferty nie było moich inicjałów nicka tylko napis prywatne a po zakończeniu aukcji w komentarzu nie ma numeru aukcji tylko info prywatne tak że całkowicie wyklucza to możliwość kontroli moich zakupów przez ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 390 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca napisał, że nie ma towaru. Czy pieniędze wrócą na paypal.

Witam. Kupuję od niedawna na ebay. Ostatnio zakupiłem baterię do laptopa. W środę dostałem info, że paczka wysłana, a w czwartek sprzedwaca napisał, że magazyn poinformował go, iż towar został wyprzedany. Czy pieniądze wrócą na moje konto w paypal? (...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 331 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Odrzucenie oferty zakupu.

Cześć Moja oferta została przez sprzedawcę o nicku *** odrzucona, chociaż była najlepsza, została odrzucona bez żadnych powodów, bo ja mam na ebayu 100% pozytywnych opinii jako kupujący. W samej aukcji sprzedający nie podał żadnych warunków z powodu ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 717 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//

Witam. Zapłaciłem przelewem za przedmiot, wydałem prawie 400 PLN, a koleś paczki nie wysłał, pisałem do niego na e-mail odpisywał, że wyśle, a teraz się na razie nie odzywa... jedemu kolesiowi oddał kasę ale mi na razie nie... napisałem do niego e-ma...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6606 Wyświetlenia
  • 22 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie otrzymałam przesyłki, a sprzedawca odesłał pieniądze nie informując mnie o tym.

Witam,Jak w temacie, zamówiłam towar 18 grudnia i do tej pory go nie otrzymałam. Jednak, że już wcześniej zdarzało się, że paczka z zagranicy szła 40-50 dni, więc cierpliwie czekałam. Dwa tygodnie temu jednak napisałam do sprzedawcy, że wciąż czekam....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 337 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

BEZPRAWIE na Polskim EBAY

List do EBAY ! Po raz kolejny skrycie i podstępnie usuwaci suwerenne komentarze - opinie uczciwych ludzi . Ukrywacie i zezwalacie tym samym wszelkiej maści cwaniakom , oszustom i naciągaczom osiąganie niebotycznych ilości komentarzy i opinii pozytywn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 323 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowany przelew na PayPal !!

Witam mam problem z przelewem , jakies 6-7 dni temu przelalem pewna kwote na paypala i jak to zwykle bywa taki przelew idzie od 5-7 dni miedzy czasie anulowalem direct debit zwiazany z kontem paypal bo mialem dziwne tranzakcje , pieniadze nie doszly ...

zmiana rodzaju płatności

Witam wszystkich, jestem tutaj pierwszy dzień i nie wiem w jaki sposób mogę zmienić rodzaj płatności z karty płatniczej na pay pal, proszę o pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 345 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Czy ktoś wie o chodzi z tym złodziejskim paypal??!

Sprawa wygląda tak: otrzymalem 3 płatności od jednego kontrahenta , chcialem mu zwrocić i wystawić jedną łączną kwote to zaplaty, jakie bylo moje zdziwienie że 3 wpłaty nie moge zwrocić ponieważ "brak środków" Noż ku.... o co chodzi ??? Miał ktoś tak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 820 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowy użytkownik-wątpliwości

Witamod niedawna jestem nowym użytkownikiem tego serwisu. Kupiłam kilka przedmiotów od jednego sprzedawcy(za 1zł + bezpłatna wysyłka).Dostałam teraz taka informację od sprzedawcy:Z uwagi na to, ze jeden uzytkownik moze dokonywac zakupu tylko jednego ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 303 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wiadomosci od typa z Pogrozkami .

POGROZKI . Szkoda ze na Ebay brak mozliwosci bezposredniego zglaszania tego typu wiadomosci od sprzedajacego bo przeciez czas ma tu znaczenie. A wiec dostalem kilka wiadomosci z pogrozkami od typa mieszkajacego i korzystajacego z konta niemieckiego p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 554 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak mogę zablokować innego użytkownika aby nie widział co sprzedaję?

Witam.Pewien uzytkownik serwisu, oferujący podobne przedmioty do moich krytykuje mnie na różnych forach internetowych. Wysyła do mnie wiadomości niby z zapytaniem o przedmiot ale są to niestety jego krytyczne uwagi. Chciałbym się zapytać czy jest moż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 351 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania