anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomosci od typa z Pogrozkami .

POGROZKI . Szkoda ze na Ebay brak mozliwosci bezposredniego zglaszania tego typu wiadomosci od sprzedajacego bo przeciez czas ma tu znaczenie. A wiec dostalem kilka wiadomosci z pogrozkami od typa mieszkajacego i korzystajacego z konta niemieckiego prowadzacego sklep niby 500 pozytywow no ale kultuy zero .Niestety jest to polak mieszkajacy w de.wystawil przedmiot wyslalem wiadomosc z zapytaniem  akceptacji platnosci paypal oraz czy moze wyslac mi dokladniejsze zdjecia przedmiotu tj.monety na ktorej byla slabo widoczna data zdjecie zrobione pod katem w opakowaniu ochronnym.Odpisal ze wszyscy musza miec rowne szanse i zeby sobie glowy nie zawracac bo ponizej 5tys jej nie kupie wiec pierwsze co pomyslalem przedmiot bedzie celowo podbijany bo jezeli informuje mnie z gory ze nie kupie a zdjec nie wysle to uswiadomilem go o realjach piszac  ze taki sam przedmiot wystawiony byl na allegro i cena koncowa stanela na 1000pln widac cisnie mu skoczylo bo wyslal mi kilka wiadomosci z grozbami i wyzwiskami ! Na drugi dzien po przeczytaniu wiadomosci poinformowalem go ze zglaszam pogrozki na ebay.proszac go o napisanie czegos inteligentnego i tak zrobilem .CZEKAM NA ODP. z ebay kilka dni, Zgloszenie ponownie wyslalem.Co z takim typem robic czekac na stanowisko ebay i zglaszac na polcje ? Czy od razu na policje...Grozby karalne zostały wyrazone w  formie pisemnej wyslane w kilku wiadomościach co jeszcze bardziej mnie utwierdza w spełnieniu jej ! Nie mam zamiaru mu odpuscic..

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Wiadomosci od typa z Pogrozkami .

Dla mnie to robienie sobie nie potrzebnych problemow ! Z calym szacunkiem, ale to Pani chce od niego kupic przedmiot i jezeli on nie chce za tyle sprzedac to prosze go nie kupowac. Ebay to nie allegro i ceny sa tutaj wyzsze ( np. ze wzgledu na oplaty ebay), sprzedajacy ma prawo odstapienia od umowy wiec mogl zaznaczyc ze np jezeli kupi go Pani taniej to po prostu Pani nie wysle. A zglaszanie takich spraw to nic specjalnego, jezeli on mieszka w niemczech to polska policja mu nic nie zrobi, a ebay odpowie z automatu 😉
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wiadomosci od typa z Pogrozkami .

Dla satysfakcji napisać mu pare ciepłych słów i dodać do blokowanych aby więcej nie otrzymywać od tej osoby wiadomości.

 

Bo nikt nic z tym nie zrobi.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wiadomosci od typa z Pogrozkami .

Po takiej korespondencji nie ma mowy by cokolwiek kupic u takiego sprzedawcy..polak polakowi tylo wilkiem zagranica

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wiadomosci od typa z Pogrozkami .

Moze nie tak do konca.. pewnie ebay sie wypnie ale policja skontaktuje sie z niemiecka i zobaczymy co z tego wyjdzie na drugi raz chcac odpisac cos inteligentnego pomysli 2 razy generalnie sprawa w toku

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź