anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomości o transakcji przychodzi na 2 różne maile

 

Witam,
proszę o pomoc, zmieniłem niedawno maila na którego przychodzą wiadomości dot. sprzedaży tj. wystawienie przedmiotu, sprzedaż, ale na starego przychodzi nadal inf. o wpłacie przez kupującego w systemie paypal, natomiast wypłata z konta paypal do banku już pochodzi z nowego konta. Dzwoniłem do paypal i otrzymałem inf. że muszę skonfigurować , zmienić ustawienia w aukcji. Czy ktoś wie jak i gdzie można tego dokonać. Aukcja wystawiona na ebay.de. Z góry dziękuje za informację.

 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Wiadomości o transakcji przychodzi na 2 różne maile

nie ma znaczenia na jakim ebayu masz wystawiony towar, musisz wejsc w kazda aukcje i zmienic adres mejlowy, ale zeby to zadzialalo to naprzod musisz wejsc w paypal i dodac nowy adres mejlowy, a nast ustawic jako podstawowy

 

ja tez ostatnio tak mialem ze wplata przychodzila na stary, a info z serwisu dziękujemy sprzedales... na nowy

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wiadomości o transakcji przychodzi na 2 różne maile

Dokładnie tak zrobiłem, w paypal ustawiony jest nowy adres mail jako podstawowy i na niego przychodzi info. kiedy dokonuje wypłaty na konto bankowe. Na stary adres mail przychodzi inf. o płatności błyskawicznej. Pisałem post wcześniej że konsultant z paypal powiedział że to nie w serwisie jest problem a w aukcji ebay. Ponawiam pytanie gdzie mam to zmienić w aukcji.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wiadomości o transakcji przychodzi na 2 różne maile

Otrzymałem inf. od BOK ebay dot. mojego problemu :

"Po przeanalizowaniu Twojego zgłoszenia, chciałbym Cię poinformować że adres mail dla powiadomień o płatnościach PayPal to .............. Można go zmienić podczas wystawiania aukcji w tabelce Wybierz formę płatności."

Zmieniłem ustawienia, czekam na zakup wówczas potwierdzę czy zmiana przyniosła pożądany skutek.

 

Dziękuje shaver_poland za głos w sprawie.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wiadomości o transakcji przychodzi na 2 różne maile

 

Potwierdzam, zmiana przyniosła pożądany skutek. Zamykam temat.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź