anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uciekajcie z Ebay szkoda zdrowia

Witam

Podsumowanie 2 lat sprzedaży na Ebay.

Zwroty 6 tysi rąbią na prawo i lewo nie wysyłajcie Singapur i okolice jak i Ameryka Południowa. Zresztą nawet Niemcy totalnie walą jak widać na rabunku II wojny mało się dorobili.

Brak jakiegokolwiek wsparcia z suport PL sprzedawcy z PL traktowani wszędzie jak śmieci mimo że zapewniamy najwyższy standard.Na 600 transakcji miałem 5 sporów status mi zbili na "NIE SPEŁNIA" bo dochodziłem swych pieniędzy a np Niemcy mają po 20 negów ciągłe spory 500 komentów ogólnie i STANDARDY SPEŁNIAJĄ.

Nie istnieje Dział Bezpieczeństwa dla sprzedających co znaczy każdy może Cię wywalić i nie masz NIC absolutnie do gadania.

Suport Ebay.co.uk to debile klient kupuje u mnie 2 przedmioty składa reklamację za 1 oni oddają mu za 2....miesiąc wyjaśniania ...totalne osły.

 

Ja uciekam i ostrzegam SZKODA ZDROWIA I KASY.

Pozdrawiam

 

 

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Dot.: Uciekajcie z Ebay szkoda zdrowia

Mogę tylko potwierdzić. W moim przypadku kupujący wybrał paczke ekonomiczną do USA i już po 3 tygodniach zwrócił się o zwrot pieniędzy. Na nic wysyłanie potwierdzeń nadania, linku do śledzenia przesyłki, który pokazuje że paczka jest w drodze. Zwrot został przyznany a ja zostałam w plecy 350 zł i bez towaru. Odwołania od decyzji nic nie pomagają. Dostajesz w odpowiedzi gotowe formułki w stylu przykro nam ale spadaj na drzewo. Brak obsługi w języku polskim. Szkoda zdrowia, UCIEKAĆ

Wiadomość 11 z 11
ostatnia odpowiedź