anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż wielu przedmiotów i dodawanie ilości dostępnych

Witam 

prosze o pomoc w następujących pytaniach

 

Jestem sprzedawcą i widzę że jakiś sprzedający ma np. 1500 sprzedanych np. płyt CD

w niektórych momentach widać ż ema ustawiona cenę zaporowa powiedzmy x10 cena, rozumiem że robi to po to bo naprzykład oczekuje na dostawę towaru itp.

 

i teraz pytanie , jak wystawiam przedmiot w ilości 50 sztuk bo tyle mam na magazynie i nie chce utracić widocznej tej sprzedaży po zakończeniu aukcji to można w trakcie zwiększyć tą ilość?

 

a może jest tak że jak aukcja się zakończy i wystawię za kilka dni ponownie 50 szt to nadal te poprzednie bedą widoczne że była juz sprzedaż?

 

proszę mi wyjaśnic na czym to polega by utrzymywać widoczne ilośći sprzedanych przedmiotów w danej aukcji .

dziękuje za pomoc i pozdrawiam 

 

Robert 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Sprzedaż wielu przedmiotów i dodawanie ilości dostępnych

Mozesz w trakcie aukcji zmieniac ilosc na plus lub minus ale na plus tylko do limitu miesiecznego. Gdy aukcja zakonczy sie ilosc sprzedanych wyzeruje sie. Aby kontynuowac ilosc sprzedanych wystaw aukcje na 30 dni z automatycznym odnawianiem.

Pamietaj ze aukcja odnowi sie wraz ze wszystkim dodatkowtymi opcjami i rowniez za nie oplatami np. Jesli wystawisz w 2 kategoriacxh to odnowi sie w 2 kategoriach i oplata bedzie za obie kategorie, podwojna.

 

**************************************

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Sprzedaż wielu przedmiotów i dodawanie ilości dostępnych

Mozesz w trakcie aukcji zmieniac ilosc na plus lub minus ale na plus tylko do limitu miesiecznego. Gdy aukcja zakonczy sie ilosc sprzedanych wyzeruje sie. Aby kontynuowac ilosc sprzedanych wystaw aukcje na 30 dni z automatycznym odnawianiem.

Pamietaj ze aukcja odnowi sie wraz ze wszystkim dodatkowtymi opcjami i rowniez za nie oplatami np. Jesli wystawisz w 2 kategoriacxh to odnowi sie w 2 kategoriach i oplata bedzie za obie kategorie, podwojna.

 

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż wielu przedmiotów i dodawanie ilości dostępnych

moze tu bedzie wiecej:

 

http://pages.ebay.com/help/sell/multiple.html

 

lub po Polsku:   http://pages.ebay.pl/help/sell/multiple.html

**************************************
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż wielu przedmiotów i dodawanie ilości dostępnych

 

hmmmmm

 

30 dni mogę ustawić , ale gdzie jest ta opcja do odwołania ? nie widze tego .

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź