Pytanie o Moneybookers

krzysiek_dqm
Użytkownik

Witam,



Czy w przypadku Moneybookers też dochodzi do sytuacji, kiedy po wpływie środków na konto MB ktoś stwierdza, że nie dostał towaru / usługi i dochodzi w rezultacie do nieuczciwego zwrotu eniędzy na konto klienta?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Re: Pytanie o Moneybookers

Napewno nastąpi zwrot jak nieuczciwy kupiec zrobi Chargeback na swojej skórze przkonałem się o tym dzięki PayPal.Złodziej z USA zapłacił mi kartą poprzez PayPal,otrzymał towar i następnie po miesiącu zrobił Chargeback zgłosił poprosu że była to płatność nieautoryzowana,PayPal i Moneybookers są wtedy bezradni zabiorą Ci z konta całą kwotę oddadzą złodziejowi a sprzedawce na dobitkę tak żeby dobrze popamiętał aby nie przyjmować płatności kartą bankową obciąży jeszcze opłatą za usługę ok.12 euro.Takim prostym sposobem zostałem niedawno okradziony na 150 euro.Pamiętaj nigdy nie przyjmuj płatności kartą.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: Pytanie o Moneybookers

Dobrze wiedziec wacek, nawet nie mialem pojecia, ze takie numery przechodza.


Nie mogles otworzyc sprawy w PayPal o nieotrzymanie pieniedzy nawet jesli je dostales ale sciagnieto z powrotem?

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: Pytanie o Moneybookers

Te sprawy PayPal zamyka definitywnie bez możliwości odwoławczej,też nie wiedziałem że może mnie spotkać coś takiego,pozostaje tylko policja albo do sądu.W goglach jest wiele artykułów na ten temat np.tu http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-redakcyjny/2011/03/chargeback---tajemniczy-opiekun.aspx

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź