Problem z wystawieniem produktu.

Witam, założyłem konto na ebay.uk i wyskoczyła mi informacja ze potrzebuje 10 pozytywnych opini i musze odczekac 90dni. Powiedzcie mi teraz jak mam to osiagnac skoro nie moge niczego wytawic? TO NIE LOGICZNE! 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Problem z wystawieniem produktu.

mieszasz, nie zalozyles konta na ebay.co.uk bo twoj kraj rejestracji to Polska, gdybys zalozył konto w Wielkeij Brytanii to nie miałbyś tej blokady (ale musialbys byc rezydentem UK i miec konto bankowe w angielskim banku) a tak pozostaje sprzedaz na rodzimym ebay i uzbieranie 10 opinii od kupujących, a od pierwszej sprzedaży musi upłynąć minimum 90 dni, abyś mógł sprzedawac na zagranicznych serwisach, nie ma znaczenia którym.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Problem z wystawieniem produktu.

To mnie troche zdezorientowało myslałem ze jestem zarejestrowany na ebay.co.uk bo taki adres wpisałem.. ;/ no ale ok.

Czyli jest mozliwość sprzedaży na ebay.co.uk z Polski pod warunkiem sprzedazy rzeczy wpierw na Polskim ebay-u i na nim uzbieranie tych 10ptk + odczekaniu 90dni, dobrze cię zrozumiałem !? 

 

Aaa i z góry wielkie dzieki za odpowiedz przyda sie tez innym 🙂

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Problem z wystawieniem produktu.

nie mogles takiego wpisac bo bylo Wielka Brytania, masz uzbierac 10 komentarzy/opinii od kupujących czyli masz sprzedac minimum 10 przedmiotów, a od pierwszej sprzedazy musi uplynąć minimum 90 dni dodatkowo nie mozesz miec otwartych zadnych spraw dopiero jak to spelnisz bedziesz mogl sprzedawac na angielskim i jakim tam chcesz ebay

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź