anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym. Zwrot pieniędzy.

Witam. Mam problem jakieś 2 miesiąc temu sprzedawałem kod do xbox live gold na 12 miesięcy. Mieszkam w Anglii. Po tym jak kupujący zapłacił wysłałem mu kod w wiadomości i oznaczyłem produkt jako wysłany. Po paru dniach kupujący (chyba) chciał anulować oferte ponieważ dostałem jakieś info w wiadomościach od ebay'a. Mój przedmiot który sprzedawałem zniknął z ebaya. Czekałem na pieniądze jakiś miesiąc. Z tych pięniędzy na paypalu czyli 20£ kupiłem coś. Jakieś 2 tygodnie temu dostałem na paypalu informacje że kupujący chce zwrot pieniędzy - 20£. Na paypalu dałem dowody że wysłałem ten kod i napisałem że w mojej ofercie sprzedawałem TYLKO kod. Po tygodniu dostałem wiadomość że musze to zapłacić bo "wartości niematerialne nie są objęte sprzedawcy zabezpieczenia". I od tej wiadomości mam zapłacić 20£ a 34£. Mógłby ktoś pomóc?

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Problem z kupującym. Zwrot pieniędzy.

Błąd w "I od tej wiadomości mam zapłacić 20£ a 34£". Miało być: I od tej wiadomości mam zapłacić nie 20£ a 34£.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Problem z kupującym. Zwrot pieniędzy.

Błąd w "I od tej wiadomości mam zapłacić 20£ a 34£". Miało być: I od tej wiadomości mam zapłacić nie 20£ a 34£.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź