anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//

crsmth
Użytkownik

Witam.



Zapłaciłem przelewem za przedmiot, wydałem prawie 400 PLN, a koleś paczki nie wysłał, pisałem do niego na e-mail odpisywał, że wyśle, a teraz się na razie nie odzywa... jedemu kolesiowi oddał kasę ale mi na razie nie... napisałem do niego e-mail i podałem dane żeby mi oddał... dokładnie wczoraj to pisałem i na razie nic, a parę godzin temu zauważyłem, że usunął konto na eBay i spór, który rozpocząłem teraz chyba nic nie da! Co z tym zrobić mam jego adres mieszka trochę KM ode mnie ale nie wiem za bardzo jak i czym się tam dostać.... mogę jakoś powiadomić o tym eBay? czekać jeszcze czy zgłosić to od razu na Policję?



Proszę o odpowiedzi!


Dziękuję z góry!

Wiadomość 1 z 23
ostatnia odpowiedź
22 ODPOW. 22

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//

Nie ma co sie cackac bo ebay Ci nic nie pomoze. Ja bym na Twoim miejscu sprawe zglosil odrazu na Policje.

Wiadomość 2 z 23
ostatnia odpowiedź

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//

crsmth
Użytkownik

Ok, zgłoszę to na Policję. Co mam ze sobą zabrać oprócz potwierdzenia przelewu?

Wiadomość 3 z 23
ostatnia odpowiedź

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//

Wydruk/printscreen z aukcji i cala korespondencje z domniemanym oszustem o ile posiadasz (emaile, smsy itp)

Wiadomość 4 z 23
ostatnia odpowiedź

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//

crsmth
Użytkownik

Ok, jakbym miał auto to bym się pofatygował bo koleś mieszka 74 km od mojej miejscowości, a to tylko 1,5 h drogi autem.... tylko ciekawi mnie czy ta Policja nie będzie mnie ciągać gdzieś po jakichś komisariatach itp. bo nie będę miał na to czasu...

Wiadomość 5 z 23
ostatnia odpowiedź

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//

monika.wojciechowska
Użytkownik

chlopie daruj sobie tutaj zakupy, oni pomagaja oszustom


a robi sie to tak


zakladasz konto sprzedajesz i likwidujesz konto i wszyscy moga cie cmoknac bo kasuja sie nawet linki jak nie zapisales przedmiotu to nie ma nawet sladu po sprzedazy.


tak zostalem oszukany

Wiadomość 6 z 23
ostatnia odpowiedź

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//

a_niedbala
Użytkownik

Policja może poprosić Cię o dodanie nowych wątków do zeznań, dodatkowe przesłuchanie w przypadku wątpliwości ze strony Policji.



Nie rób sobie wielkich nadziei ze strony Policji.



Ja zostałem oszukany w konkurencyjnym serwisie, otrzymałem zwrot pieniędzy od serwisu -> sprawa została umorzona, jednak po 10 miesiącach od oszustwa, Sprzedający dokonał zwrotu pieniędzy, a ja musiałem zwrócić należność otrzymaną od serwisu.



Jednym słowem, Policja nie zdziałała nic wielkiego wspólnie z Prokuraturą.

Wiadomość 7 z 23
ostatnia odpowiedź

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//

crsmth
Użytkownik

no teraz się przekonałem, że ten ebay to jedno wielkie gówno... już o 100 razy wolę allegro... szkoda czas tutaj tracić... same oszusty...

Wiadomość 8 z 23
ostatnia odpowiedź

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//

Zapłaciłem przelewem za przedmiot


W tym wypadku to może modlitwa pomoże

Wiadomość 9 z 23
ostatnia odpowiedź

Pomocy.. zostałem oszukany... ;//



no teraz się przekonałem, że ten ebay to jedno wielkie *****... już o 100 razy wolę allegro... szkoda czas tutaj tracić... same oszusty...


Tu są pewne zasady a oszusty są wszędzie (i na bazarze w Twojej okolicy, nie trzeba ich szukac za morzami)


1- PŁAC TYLKO POPRZEZ PAYPAL




Wiadomość 10 z 23
ostatnia odpowiedź