anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayPal jakiś DRAMAT ! Doradzcie coś proszę !

Jestem na eBay i PayPal już dobre 5 lat. Sprzedaję głównie do Stanów i wszyscy płacą PayPalem.
3 tygodnie temu jeszcze otrzymałem e-maila od PayPal, że jestem cenionym klientem i są bardzo zadowolenie ze współpracy ze mną ( to na mój telefon, dlaczego pomimo obietnic wciąż blokują moje pieniądze na 21 dni)
Po czym kilka dni pózniej ( jak sprzedałem 3 markowe przedmioty za w sumie 250 USD) Blokują mi konto , kasę na koncie, i piszą że :
Po kontroli postanowiliśmy nałożyć na Twoje konto trwałe ograniczenia ze względu na potencjalne zagrożenia. Nie możesz już prowadzić żadnej działalności gospodarczej z wykorzystaniem usług PayPal." Po moich kilku telefonach, 3 pisemnych odwołaniach, decyzja o zamknięciu konta podtrzymana ! 
 - Czy to może mieć związek z tym, że z miesiąc temu przypadkowo na eBay zmieniłem konto na firmowe ?? ( nie da się tego cofnąć!)

 - Czy po całkowitym zamknięciu konta mogę otworzyć konto PayPal na nowo ??
- Czy jest jakakolwiek inna alternatywa płatności dla klientów ze Stanów oprócz PayPala ??
Pomóżcie, doradzcie coś.. bo już mi ręce opadają z tym cholernym PayPalem.. !

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: PayPal jakiś DRAMAT ! Doradzcie coś proszę !

Nie zamykaj konta Paypal. Moze po czasie im minie. Sprobuj otworzyc personalne. Ja mam dwa: personalne i firmowe od lat coprawda wiec nie wiem czy teraz tez tak mozna. Gdy jedno mi przyblokowali czasowo to uzywalem drugiego.

 

 

moge doradzic  https://www.skrill.com/pl/

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: PayPal jakiś DRAMAT ! Doradzcie coś proszę !

Marek, nie zamykam, to oni mi konto zamykają .. Napisali że nie blokują, tylko kończą ze mną współpracę i zamykają.
Jest jakakolwiek alternatywa dla PayPala na eBay ?? Bo czytam że użytkownicy ze Stanów i innych krajów nie chcą płacić niczym innym tylko PayPalem..

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: PayPal jakiś DRAMAT ! Doradzcie coś proszę !

Pay Pal i e-bay musi upaść.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź