Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

eBay.com ograniczenie ilości aukcji - pytania o dwa konta

Potrzebuję mieć przynajmniej 20 aukcji, a jestem nowym użytkownikiem eBay.com.Z tego co wiem, wolno mi mieć tylko 10 aukcji dla jednego konta.Główny problem polega na tym, że 10 aukcji pojedynczych przedmiotów przeznaczonych jest dla klienta prywatne...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 233 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay i PayPal... czyli jak jestem oszukiwany.

Witam! Ostatnim czasem sprzedałem pare działających kodów do gier, ponieważ nie były mi potrzebne.Kupujący kupili, po otrzymaniu kodu nagle zgłaszali "nieautoryzowaną" płatność. PayPal oczywiście zwraca im pieniądze, i dodaje mi obciążenie zwrotne.Co...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 415 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polsk EBAY DNO i złodzejstwo ! Ma ktoś adres do siedzby w Polsce ?

Sprzedałem pare produktów na ebay ale z czymś takim to przekręt ! |kupujący 12.12.2019 odtworzył m spór że nie dostał przesyłki.po około godzine przesłałem link do śledzenia i prosiłem żeby zadzwonił na poczte we Włoszech oraz przesłałem potwerdzenie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 304 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal jakiś DRAMAT ! Doradzcie coś proszę !

Jestem na eBay i PayPal już dobre 5 lat. Sprzedaję głównie do Stanów i wszyscy płacą PayPalem.3 tygodnie temu jeszcze otrzymałem e-maila od PayPal, że jestem cenionym klientem i są bardzo zadowolenie ze współpracy ze mną ( to na mój telefon, dlaczego...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 492 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Standard International Shipping - przewidywany czas.

Witajcie. Czy paczka z ebay oznaczona etykietą "standard International Shipping" jest u nas brana pod uwagę jako kurier czy poczta? Macie doświadczenie ile przeciętnie taka paczka idzie z USA do Polski? Jest szansa, że nie zginie? Płaciłem przez PayP...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4009 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Uwaga użytkownicy ebay! Zlikwidujcie paypal, bo to manipulanci i darmozjady!!!

Dziś próbowałem wypłacić swoje pieniądze, czyli przelać je na swoje konto bankowe. I proszę sobie wyobrazić, że manipulanci z paypalu blokowali moje działania, uniemożliwiając dokonanie przelewu! To ostatecznie zdyskredytowało ich w moich oczach, wię...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 673 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal Limit wypłat i problem

Witam was, mam taki problem może miał ktoś podobny i będzie mógł mi pomóć, mianowicie gdy dzisiaj chciałem wypłacić pieniądze z mojego konta PayPal na moje konto bankowe to pojawia się taki komunikat jak na poniższym zdjęciu, wtedy gdy klikam na "Zwi...

1.JPG 2.JPG 3.JPG
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3384 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie z pierwszego razu

Właśnie wygrałam licytacje na niemieckim ebayu. I mam komunikat ze zapłaciłam ale nie jestem w stanie sprawdzić jaka karta czy konto zostało obciążone. Przez chwile widziałam dane sprzedającego do przelewu ale to by było na tyle.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 295 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność paypal

Witam zakupiłem u pewnego mężczyzny przedmiot na aukcji i zapłaciłem paypalem. Wielce oburzony pan powiedział ze on żadnego paypala nie ma, wiec gdzie są teraz te pieniądze?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 286 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zablokowane konto - nieautoryzowane użycie konta

WitamMam następujący problem. Moje konto zostało zablokowane. Otrzymałem link do resetowania hasła. Hasło zresetowałem, jednak po zalogowaniu na konto otrzymuję następującą informację "Wyślij do nas e-mail, korzystając z poniższego łącza, i podaj w w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 375 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania