anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kwestia zakończenia subskrypcji sklepu i opłaty związane z tym...podejście Ebay :-)

Witam Szanownych Użytkowników,

 

sprzedawałem na ebay od kilku lat... w czerwcu w związku z ilością sprzedawanych przedmiotów i zmianą opcji sklepowych (generalnie chodzi o podwyżki opłat) zdecydowałem się na subskrypcję mega sklepu... od pierwszego czerwca zostałem MEGA... ale pod koniec czerwca, życie napisało jeszcze inny scenariusz, wycofałem się ze sprzedaży i 29 czerwca anulowałem subskrypcję mega sklepu... te dwa ważne wydarzenia są potwierdzone przez emaile od Ebay... dopiszę jedynie, że do końca miesiąca czerwca miałem funkcjonować jako mega sklep.

Problem się pojawia po otrzymaniu faktury i informacji, że subskrypcja mega sklepu została "odnowiona" na kolejny miesiąc lipiec...więc kolejne prawie 700 zł, za??? ja absolutnie nie odnawiałem opcji mega sklepu...zero jakiegokolwiek potwierdzenia tego działania....

do tego kwestia faktury, z opłaty subskrypcyjnej mega sklepu 669 zł...wyszło blisko 1400 zł...

oczywiście kontaktowałem się z ebay... oprócz grzecznościowych formułek kopiuj wklej ciężko o jakąś informację... jedynie co, że mega sklep się odnowił, że jest im przykro, ale kolejny miesiąc mam im płacić...kto odnowił???

co do opłaty 1400 zł...według ebay miałem włączoną subskrypcję sklepu turystycznego.... 🙂 dopiszę tylko, że zajmowałem się zupełnie inną branżą i nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tym sklepem turystycznym...

piszę z tymi przesympatycznymi azjatami... ale coś ciemno to widzę...

Miał ktoś podobną sytuację? jakieś opcję rozgryzienia tego problemu? czuję, jakbym miał dać odprawę Ebay za te wszystkie lata sprzedaży

 

irytująca sytuacja... ktoś pomoże?

dzięki z góry

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0