Komenatrze prywatne

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić w jakich przypadkach kupujący wystawia komentarz prywatny?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Komenatrze prywatne

Pierwsze slysze o komentarzach prywatnych. Co masz na mysli? Komentarze sa publicznie widoczne chyba ze uzytkownik je ukryje (mozna bylo ukrywac ale nie wiem czy wciaz to funkcjonuje)

**************************************
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Komenatrze prywatne

 

nie ma takiego czekos jak komentarze prywatne zwlaszcza dla kupujacych, takie cos mogl wystawic tylko sprzedajacy, jesli w ustawieniach zaznaczyl, ze aukcja ma byc prywatna, jesli otrzymal opinie od kupujacego to wszystko zostało "wykreskowane" ;P, pozostal tylko nick kupujacego, a w nawiasie bylo napisane prywatne,

 

teraz juz tego nie ma, bo nastapila w ostatnim czasie rewolucja w karcie opinii

 

 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Komenatrze prywatne

Dokładnie, chodziło mi o komentarze, w których widać tylko nick kupującego. Czy aby napewno już tego nie ma? U kilku sprzedawców widziałem taką formę komentarza wystawioną w połowie stycznia, czyli bardzo niedawno. 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Komenatrze prywatne

popatrzyłem gdzie trzeba, jeszcze to jest

 

ale tak jak pisałem bedziesz mial private, jesli kupisz u takiego sprzedającego co na swoich aukcjach zaptaszkuje, że aukcja ma być prywatna,

 

to mogą tylko i wyłacznie sprzedający, natomiast kupujący może ustawić sobie ze jego karta opinii jest prywatna, tzn. jesli ja bede chcial przejrzec Twoje opinie to nie będzie to możliwe

 

 

 

 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź