anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dane kontaktowe w treści aukcji

Witajcie...

Czy możecie mi odpowiedzieć czy w treści aukcji Sprzedawca może podawać:
- swój adres mailowy
- adres firmowy (np. do odbioru osobistego)
- numer telefonu

Na innym portalu aukcyjnym o nazwie znanej wszystkim (A....) jest to standardem natomiast na ebay pojawia się to sporadycznie.... Czy wynika to z tego, że takie treści są niedozwolone i niezgodne z regulaminem EBAY czy wynika to z chęci zachowania prywatności.

Jeśli znacie odpowiedź na to pytanie to proszę ją odnieść nie tylko do EBAY pl ale również zagranicznych portali EBAY  

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

dane kontaktowe w treści aukcji

może ale nie musi nie jest ani wymagane ani obowiązkowe

 

 

 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

dane kontaktowe w treści aukcji

Na Ebay .com bo ten znam: prywatni sprzedawcy nie afiszuja sie kim i gdzie sa. Raczej staraja sie je ukryc. .Aby otrzymac ich dane trzeba cos u nich kupic a i to czesto nie zawsze. Nawet otrzymanie przesylki nie ujawni tozsamosci jesli nie bedzie nadawcy.

 

Firmy umieszczaja pelna informacje.

**************************************
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

dane kontaktowe w treści aukcji

Uwazam ze umieszczanie jakiejkolwiek osobistej informacji publicznie moze byc niebezpieczne. 

Firma to co innego.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

dane kontaktowe w treści aukcji

Na niemieckim ebayu firma ma obowiązek wpisania wszystkich danych, a prywatni to różnie z tego co zdążyłam zauważyć. Ew. email.Nie spotkałam się z takim wypisywaniem jak na A..o -email skype tel i inne cuda wianki

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

dane kontaktowe w treści aukcji

firmy w polsce maja obowiazek podawac konkretne informacje > Regulacje dotyczące sprzedaży zdalnej

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź