anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć zablokowane konto?

Handluję już od wielu lat na allegro - nic wielkiego - wyprzedaję w sumie tylko niepotrzebne rzeczy zarówno prywatne jak i z mojej działalności. Próbowałem niektóre sprzęty wprowadzić na ebay - licząc na lepszą cene (sprzęty dość specyficzne, cieszące się raczej powodzeniem za granicą kraju). Niestety moje konto oryginalne zostało natychmiast całkowicie zablokowane. Nie mogę nawet go usunąć... ponieważ jest zablokowane i przed usunięciem muszę wyjaśnić zablokowanie. Ale nie mogę pisać do ebay ponieważ dostaję wiadomość, że moje konto jest zablokowane i nie będą się ze mną kontaktować. Próbowałem się kontaktować z tego konta - ale muszę się kontaktować z oryginalnego konta. No witki mi opadły. Teraz też z tego konta nie dostałem żadnej odpowiedzi na kontynuację tematu.

 

Poza tym wszystkim - nigdy wcześniej nie spotkałem się ze stroną, która dosłownie co chwilę wywalałaby mnie na jakąś nieistniejącą stronę i sypała błędami. Obsługa to jakaś tragedia w moim przypadku.

 

Jak usunąć takie zablokowane konto? Wystawiłem jeden towar, który dostępny jest już tylko w stanie używanym, który na ebay ma jeszcze tylko jeden sprzedawca z Chin - i skończyło się to dla mnie całkowitą blokadą. Chciałbym już teraz zlikwidować całowicie konto i w jakiś sposób wymóc usunięcie danych. Nie wiem - może kiedyś będę chciał się zabrać za ebay na poważnie. Ale na razie nie mam na to sił. Irytuje mnie już to, że ebay przechowuje moje dane uniemożliwiając mi tym samym rejestrację na mailu firmowym w przyszłości. Nic nie zrobiłem. Jak to rozwiązać? Ebay ma to chyba w /dev/null.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Jak usunąć zablokowane konto?

Jak usunąć zablokowane konto?

Dziękuję za kontakt. Próbowałem pisać do obsługi - dostaje wiadomości automatyczne albo wcale. Pisałem z tego konta- dostałem informację, że nie mogą mi pomóc do czasu aż nie odpiszę z konta z którym mam problem - na moją prośbę o jego odblokowanie na tyle abym przynajmniej mógł wysłać maila - milczenie.

Czy można gdzieś wysłać zwykły list? Powołać się na RODO czy coś innego? Można gdzieś zadzwonić?
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak usunąć zablokowane konto?

spróbuj poprzez fb ebay polska

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak usunąć zablokowane konto?

Rany - obsługa przez facebooka vs kanał oficjalny - jak niebo a ziemia! Udało się - dziękuję serdecznie. Już traciłem nadzieję 🙂

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź