anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

Wczoraj o godzinie 9.13 , zostały podjęte działania na moim koncie, z niewiadomych przyczyn zostały usunięte wszystkie oferty pod blisko dwóch lata działania konta!!! 

 

Delikatnie mówiąc jestem w rozsypce... z niewiadomych mi przyczyn moja oferta handlowa (2 lata pracy ) zostały zniszczone, spełniam standardy, towar wysyłam regularnie na czas, problemy i spory staram się rozwiązywać szybko i sprawnie, zawsze staje na głowie żeby klient był zadowolony, a oni mnie posądzają o coś takiego. 

 

"Witaj , eBay opiera się zaufaniu i chcemy, aby nasz serwis był miejscem zawierania bezpiecznych transakcji. Dokonaliśmy przeglądu Twojego konta, ponieważ mamy zastrzeżenia do Twoich działań związanych ze sprzedażą. W wyniku analizy podjęliśmy następujące kroki wobec Twojego konta:
- Bezterminowo ograniczyliśmy Ci możliwość sprzedaży. Nie możesz korzystać z innych posiadanych kont ani zarejestrować nowych kont w celu prowadzenia sprzedaży na eBay. Takie działania mogą spowodować nałożenie na Twoje konta kolejnych limitów i ograniczeń lub ich zawieszenie.
- Usunęliśmy wszystkie Twoje aukcje. Lista ewentualnie usuniętych aukcji znajduje się w dalszej części tej wiadomości.
- Mamy zapisane wszelkie związane z tym opłaty na konto.

Nadal możesz licytować i kupować przedmioty oraz dokończyć transakcje, które już są w toku."

 

Jednym słowem jestem załamany, nie mam odpowiedzi co jest tego powodem, mam do wysłania z ostatnich dwoch dni około 15 przesyłek , nie mogę zweryfikować do jakiego kraju powinienem je wysłać bo zamiast kraju są cyferki, trackingu też nie mogę dodać.

 

Ebay milczy, ja rozkładam ręcę , dzwoniłem w różne miejsca, od PayPal pytając czy może mają kontakt bezpośredni do polskiego eBaya, ale zero informacji.

 

Jestem zdruzgotany w jaki sposób zostałem potraktowany, prowadzę legalnie działającą firmę , płacę regularnie faktury a zostałem potraktowany jak jakiś oszust , złodziej ! 

 

 

"Jeśli uważasz, że popełniliśmy błąd lub ktoś inny uzyskał dostęp do Twojego konta bez zezwolenia, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Aby się z nami skontaktować, przejdź do serwisu eBay.pl i u góry strony kliknij łącze Pomoc i kontakt.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.
Dziękujemy,

eBay"

 

Czy może ktoś z was ma jakiś namiar , może kontakt mailowy, nie mówię o numerze telefonu do osoby z którą mógłbym się skontaktować? 

Zastanawiam się czy nie udać się z tą sprawą do Radcy Prawnego, nie zamierzam tego tak zostawić, czy nie skierować tego do odpowiednich Organów.

Wiadomość 1 z 17
ostatnia odpowiedź
16 ODPOW. 16

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

Witam

 

Rok temu miałem to samo (3 letnie konto grubo ponad 5000 transakcji) została zawieszona sprzedaż dożywotnio.

Sprawdz może statuś spadł Ci nie spełnia standardów - pewnie USA 

 

Jak jest napis nie spełnia standardów to masz pozamiatane , możesz się odwoływać i tak nic nie pomoże (próbowałem) 
Możesz próbować pisać do Luksemburga tylko w języku Angielskim , tylko  listem (tego nie próbowałem) 

Zakładaj drugie konto i działaj od nowa .

 

Pozdrawiam

 

 

Wiadomość 2 z 17
ostatnia odpowiedź

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

TO JEST ODPOWIEDŹ Z ICH STRONY:

 

 

Witaj Łukasz,

 

Dziękujemy za skontaktowanie się z obsługą klienta eBay dotyczące ograniczenia sprzedaży. Nazywam się Rudra. Będę szczęśliwy, aby pomóc.

 

Łukasz, rozumiem, że Twoje konto jest dla Ciebie ważne, ale może potwierdzić, że umieściliśmy nieokreślony ograniczenie sprzedaży na koncie wielokrotnie wystawianie przedmiotów, które naruszają prawa własności intelektualnej stron trzecich.

 

Kiedy sprzedaży uprawnień na koncie zostały przywrócone poprzednio na "29 Marz 2017". Użytkownik zgadza się nie po to wyświetlić listę elementów, które naruszają zasady lub umowy z użytkownikiem serwisu eBay w przyszłości jakichkolwiek nielegalnych przedmiotów. Radziliśmy wam, że umieszczenie tych typów elementów prowadziłoby do nieokreślony ograniczenia lub zawieszenia Twojego konta.

 

Nasza decyzja opiera się na dowodach z naszej bazy danych. Nie jesteśmy wygodne z prowadzenia sprzedaży lub model biznesowy, i czujemy, że one nie pomagają promować pozytywne kupna i sprzedaży środowiska.

 

Proszę pamiętać, że nie można korzystać z innych kont lub zarejestrować nowego konta do sprzedaży w serwisie eBay. Jeśli to zrobisz, Twoje konta może być ograniczone, ograniczone lub zawieszone.

 

Jak wiecie, eBay nie sprawdzić elementy, które wymieniłeś, a my nie jesteśmy ekspertami w praw stron trzecich. W rezultacie nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy przedmioty zostały wymienione zgodnie z prawem.

 

Należy pamiętać, że nadal można kupić od serwisu, ale niestety nie będzie mógł już sprzedać. Jeśli chcesz więcej informacji na temat zasad serwisu eBay i zasady dla kupujących proszę odwiedź następującą stronę:

 

  http://Pages.eBay.pl/help/buy/know-Buyer-policies.html

 

Wiem, że to nie jest odpowiedź, którą mieli nadzieję na, ale ufam, że byłem w stanie jasno wytłumaczyć nasze stanowisko.

 

Pozdrowienia

 

Rudra

Obsłudze klienta eBay

 

JESTEM ZAŁAMANY , ONI MNIE POSĄDZAJĄ O TO ŻE DUBLUJE CUDZE AUKCJE GDY ZDJĘCIA I PRODUKTY SĄ MOJE!!! sAM FOTOGRAFUJE PRZEDMIOTY I WYSTAWIAM NA ANGIELSKIM, NIEMIECKIM , FRANCUSKIM EBAYU, GROŻĄ MI BLOKADĄ KOLEJNYCH KONT JEŚLI BĘDĘ ZAKŁADAŁ TO JEST JAKAŚ KPINA

 

WŁAŚNIE W TYM MIESIĄCU ODZYSKAŁEM STANDARD I SPRZEDAŻ ZACZĘŁA WZRASTAĆ.

Wiadomość 3 z 17
ostatnia odpowiedź

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

Nawet nie ma możliwości skontaktowania się osobą która mówi w języku polskim, to jest straszne. 

 

miałem ponad 2000 ofert które zostały usunięte. 

 

Chciałbym odzyskać to co straciłem w jednym momencie, tak nie można traktować sprzedawców. 

 

Nawet jeśli założę konto jaką mam pewność że zaraz znowu mnie nie wyłapią i nie udupią, czekać 3 miesiące i zbierać 20 komentarzy żeby móc ponownie wystawiać produkty ? Mozolnie znowu tworzyć od nowa, 2 lata na to konto poświęciłem, 

Wiadomość 4 z 17
ostatnia odpowiedź

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

No pięknie , a konkretnie odblokują Ci konto czy już nie ma możliwości ? 

Nie dublowałeś aukcji ? 

Wszystkie przedmioty były Twoje ? 

Zdjęcia robiłeś sam ? podpisałeś ? 

 

 

Wiadomość 5 z 17
ostatnia odpowiedź

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

Skąd wyszła blokada ? 

 

 

Wiadomość 6 z 17
ostatnia odpowiedź

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

tak jak widać wyżej takie otrzymałem na chwilę obecną wyjaśnienie, tu w języku angielskim

 

 

"

Hello Lukasz,

 

Thank you for contacting eBay customer support regarding selling restriction. My name is Rudra. I will be happy to help you.

 

Lukasz, I understand that your account is important to you, but I can confirm that we have placed an indefinite selling restriction on your account for repeatedly listing items that infringe the intellectual property rights of third parties.

 

When the selling privileges on your account were restored previously on “29 Mar 2017”. You agreed not to list any illegal items or items that breach eBay's policies or User Agreement in the future. We advised you that listing these types of items would lead to the indefinite restriction or suspension of your account.

 

Our decision is based on evidence from our records. We're not comfortable with your selling practices or business model, and we feel they don't help to promote a positive buying and selling environment.

 

Please remember that you can't use other accounts or register new accounts to sell on eBay. If you do, your accounts could be limited, restricted, or suspended.

 

As you know, eBay didn't inspect the items you listed, and we're not experts on the rights of any third parties. As a result, we're not in a position to say whether your items had been lawfully listed.

 

Please be aware that you can still buy off the site, but unfortunately you won’t be able to sell anymore. If you would like more information about eBay policies and our rules for buyers please visit the following page:

 

  http://pages.ebay.pl/help/buy/know-buyer-policies.html

 

I know this isn’t the response you were hoping for, but I trust I've been able to explain our position clearly.

 

Kind Regards,

 

Rudra

eBay Customer Support"

 

 

 

Oczywiście że zdjęcia były moje , nigdy nie wziąłem nie użyczyłem zdjęcia od innego sprzedawcy z eBaya, wszystko było moje, jednym słowem nie czuję się pewnie teraz na eBay, jak tutaj można bezpiecznie prowadzić działalność gospodarczą gdy jesteś traktowany jak oszust. 

Wiadomość 7 z 17
ostatnia odpowiedź

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

tak jak wspomniałem przykładowo czujnik do alfy romeo wystawiałem na angielskim ebay w języku angielskim, następnie na niemieckim w niemieckim języku, na francuskim w francuskim języku, to nie jest żadne dublowanie

Wiadomość 8 z 17
ostatnia odpowiedź

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

w takiej samej formie ? 

zdjecie + opis 

tylko zmiana języka ? 

 

to jest przyjacielu powielanie oferty tego samego przedmiotu.

 

nie ważne że masz tych czujkników 30 sztuk... 

 

jakbyś zmieniał zdjęcia itp .

 

MIałem podobną sytuacje ale dostałem koomunikat , więc od razu usunełem , teraz zmieniam zdjęcia i czasami opis.

Wiadomość 9 z 17
ostatnia odpowiedź

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

TYLKO MNIE NIKT NIE POINFORMOWAŁ.... NIE OTRZYMAŁEM ŻADNEJ INFORMACJI

 

W TAKIM RAZIE JAK DZIAŁĄ FIRMA webinterpret , KTÓRA ZAJMUJE SIĘ WYSTAWIANIEM AUKCJI W INNYCH JEZYKACH NA INNYCH PORTALACH, ZDJĘCIA SĄ TE SAME, ZMIENIAJĄ JĘZYK , 

Wiadomość 10 z 17
ostatnia odpowiedź