anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to jest z tymPayPalem ,oszustwo klienta czy jakiś paradoks???

10feniks1000
Użytkownik
Witam wszystkich zainteresowanych i proszę o wyjaśnienie bo może to mi się w głowie pomieszało.Sprawa dotyczy aukcji 120547540641 .Sprzedałam blat do laptopa kupił go klient z adresem niemieckim i zażyczył sobie aby blat wysłać do Malezji.Wszystko O.K.Podałam cennik wg poczty polskiej 116 zł + cena blatu na laptopa.Płatność ma nastąpić przez PayPal i tu otrzymuje wiadomość ,że mam wysłać paczkę ,podać numer przesyłki i dopiero wtedy dostanę pieniądze.Bo niby to dla mojego i klienta bezpieczeństwa.
Kłopot w tym,że przesyłek poczty polskiej,wysłanych nawet paczką priorytetową nie można monitorować.Monitorowane są tylko przesyłki kurierskie.Koszt takiej wysyłki do Malezji to ok.2000 zł
Pieniędzy na koncie PayPal nie ma.Co w takiej sytuacji robić.
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Jak to jest z tymPayPalem ,oszustwo klienta czy jakiś paradoks???

nie mnóż wątków http://forums.ebay.pl/thread.jspa?threadID=500008754&tstart=0&mod=1269642891707
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak to jest z tymPayPalem ,oszustwo klienta czy jakiś paradoks???

czasem paypal zatrzymuje platnosci od kupujacych do momentu potwierdzenie przez nich otrzymania przesylki. zadzwon do obslugi paypal i potwierdz czy rzeczywiscie jest tak w przypadku tej transakcji - powinni miec wglad w Twoje konto - rozumiem, ze komunikat wyswietla sie na Twoim koncie paypal...?
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak to jest z tymPayPalem ,oszustwo klienta czy jakiś paradoks???

restybis
Użytkownik
Jeśli nie będziesz miał w swoim koncie paypal adnotacji że transakcja zakończona, to nie radzę ci czegokolwiek wysyłać.
Chyba że chcesz stracić przesyłkę i pieniądze.
Jeśli masz adnotacje że przelew jest oczekujący to poczekaj z wysyłką aż będzie oznaczone że zakończone i dopiero cokolwiek wysyłaj.
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak to jest z tymPayPalem ,oszustwo klienta czy jakiś paradoks???

Przelew oczekujący oznacza, że klient zapłacił e-czekiem i to trwa ze 3 dni zanim sie zakończy status oczekiwania. Tam jest napisane żeby nie wysyłać aż nie bedzie płatność zakończona.
To zwykły wałek.
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź