Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Witam,

Poprzez ebay.pl wystawiłem aukcję całkowicie po niemiecku.
Czy niemieccy kupujący widzą moją aukcję poprzez ebay.de ?

Zrobiłem mały test ale niestety poprzez ebay.de nie widać mojej aukcji - może zrobiłem coś źle ?


Pozdrawiam
Darek
Wiadomość 1 z 36
ostatnia odpowiedź
35 ODPOW. 35

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

na ebay.com (moze i na innych tez) mozna wystawic na 30 dni w formacie kup teraz juz za 35 centow + prowizja od sprzedanych.

Nie trzeba zakladac sklepu aby tak aukcje wystawic.

Mozna tez zlecic automatyczne odnawianie aukcji co 30 dni.

Jesli zlecisz odnowe co 30 dni to rowniez co 30 dni nalicza te 35 centow + oplaty za dodatkowe opcje (np. promocje aukcji) jesli takie wybierzesz.
Wiadomość 11 z 36
ostatnia odpowiedź

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Aukcja jest widoczna przez Niemców tylko masz bardzo lakoniczny opis (z czego to zrobione? jeśli metal to jak zabezpieczone przed korozją? i tak ile to waży? (czy jast solidne)No i to zdjęcie jest prześliczne ale wygląda jak pocztówka. Zdjęcia są drogie a więc musisz poszukać jakiejś darmowej galerji i dodawać do aukcji w HTML.
Wiadomość 12 z 36
ostatnia odpowiedź

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Czy na ebay de jest to co na ebay com ? picture pack czy tak jakoś ? Wtedy za 1$ czy coś koło tego jest 12 zdjęć.
Wiadomość 13 z 36
ostatnia odpowiedź

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Szkoda $1. Zamiesc jedno zdjecie a reszte umiesc gdzies na necie np.photobucket.com i zamiesc link w opisie w formacie HTML.
Wiadomość 14 z 36
ostatnia odpowiedź

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Na Ebay USA możesz raz w miesiącu wystawić 5 pierwszych aukcji za darmo,cena wywoławcza nie gra roli,tylko nie wystawiaj z programu Tubo Lister bo opłata zostanie naliczona
Wiadomość 15 z 36
ostatnia odpowiedź

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

wacek61- Na Ebay USA możesz raz w miesiącu wystawić 5 pierwszych aukcji za darmo Jak to zrobic???
Wiadomość 16 z 36
ostatnia odpowiedź

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Po prostu wejdż na Ebay com i wystaw aukcję z obojętną ceną wywoławczą,na ostatnim etapie przed wystawieniem zobaczysz koszty wystawienia,powinieneś zobaczyć 0 USD.Dokładnie raz na 30 dni możesz tam wystawić 5 aukcji za darmo dopiero następne będą płatne,opłaca się wystawiać aukcje z wysoką ceną wywoławczą zobacz sobie na tabelę koszów opłat i prowizji USA tam dokładnie pisze,ja to sprawdziłem i działa co 30 dni wystawiam 5 darmowych aukcji,mija 30 dni i znowu masz 5 darmowych itd.Jeżeli sprzedaż to zapłacisz tylko prowizję od sprzedaży.Jest warunek żeby skorzystać z darmowych aukcji musisz je wystawić ręcznie,z Turbo Listera naliczą opłatę wg.stawek.Powodzenia !!!!!
Wiadomość 17 z 36
ostatnia odpowiedź

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Ja tam wystawiam i jakoś na to nie zwróciłem uwagi bo wystawiam w wielu kategorjach i myślałem że niektóre kategorie są za free, tak jak nieraz mam galerie i zestaw zdjęc (picture pack) za darmo a czasami chce pobrac kase. UDZIELIŁEŚ BARDZO DOBREJ PODPOWIEDZI - DZIĘKUJE
Wiadomość 18 z 36
ostatnia odpowiedź

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

darku- możesz wystawic na ebay com i za kilka cantów odznaczyc widocznosc aukcji na ebay uk (będzie widoczna tak jak byś wystawił na ebay uk) tylko nie wiem ile musisz miec komentarzy żebyś mjał taką opcje. Albo jesteś skazany na ebay de. 😞
Wiadomość 19 z 36
ostatnia odpowiedź

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

oh!maniak
Użytkownik
No dobra, to odkopuje temat. 😉

Już trochę zgłupiałem i muszę zasięgnąć porady od trochę większych wyjadaczy na Ebay'u niż ja jestem. 😜

Chciałem w miarę najtaniej i najłatwiej wystawić aukcje, aby były dostępne dla kupujących z innych krajów, głównie ze strefy UE.

Wystawiłem więc sobie 2 aukcje za pomocą strony EBAY.COM według tego samego schematu. Od razu zaznaczę, że na formularzu sprzedaży nie wybierałem w opcji "Internacjonal Visibility", że mają być domyślnie widoczne na Ebay UK (dodatkowo płatne a i nie ma do wyboru np. Ebay DE, więc po co). Wysyłka oczywiście "cały świat" z pewnymi wykluczeniami np. Azja czy Afryka lub takie państwa jak Białoruś itd. oraz forma płatności PayPal (na PayPal'u wsio zweryfikowane i powiązane z Ebay).

Nie ukrywam, że właśnie zależało mi bardzo, aby nasi zachodni sąsiedzi mieli możliwość zapoznania się z moimi aukcjami. O ile aukcja o nr 170534626617 listuje się przy wyszukiwaniu na EBAY.DE to już aukcja nr 170534330757 nie i nie mam bladego pojęcia dlaczego? (oczywiście chodzi mi o wyszukiwanie jak kupujący wybierze opcję szukania "cały świat" czyli odpowiednio "Worldwide" czy dla Ebay.de "Weltweit" lub też wejdzie na mój profil, aby zobaczyć jakie rzeczy mam jeszcze do sprzedania, to będzie widział tylko jedną aukcje a powinien widzieć wszystkie czyli obie moje aukcje jakie wystawiłem (http://shop.ebay.de/oh!maniak/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686).

Jeśli ktoś mi podrzuci jakąś wskazówkę dlaczego tak się dzieje, to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam całą rzeszę sprzedających na Ebay'u i z góry dziękuję za pomoc. 😉

PS. Linki do moich aukcji:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170534330757 (ta niewidoczna na ebay.de)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170534626617 (ta widoczna na ebay.de)

Pozdro.
Wiadomość 20 z 36
ostatnia odpowiedź