anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Witam,

Poprzez ebay.pl wystawiłem aukcję całkowicie po niemiecku.
Czy niemieccy kupujący widzą moją aukcję poprzez ebay.de ?

Zrobiłem mały test ale niestety poprzez ebay.de nie widać mojej aukcji - może zrobiłem coś źle ?


Pozdrawiam
Darek
Wiadomość 1 z 36
ostatnia odpowiedź
35 ODPOW. 35

Dot.: Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Żeby Twoja aukcja była widoczna wysoko w każdym poszczególnych ebay'ów musisz wystawić w każdym z głównych - ebay.com+ebayuk, ebay.de, ebay.fr - aukcję najlepiej opracowaną w poszczególnych językach.


Mniejsze serwisy (np. ebay.nl) pobierają aukcje z tych głównych ebayów bo swoich mają mało więc o to nie ma się co martwić.



Nie ma uniwersalnego sposobu na wszystkie kraje - w głównych ebayach gdzie jest dużo aukcji przedmioty z innych ebayów bardzo trudno znaleźć lub całkiem nie są wyświetlane.

Wiadomość 31 z 36
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy moją aukcję widzą niemcy ?

To ma byc aukcja z licytacją. Nie mogę wystawiać na różńych ebayach.


Chcę wystawić na jednym aby była widoczna w całej UE a szczególnie w UK i DE

Wiadomość 32 z 36
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Badz realista. Musisz wystawiac po kolei na kazdym.


 


Nie ma innego sposobu chyba ze jest to rzadka i poszukiwana rzecz i masz nadzieje ze wielu kupujacych na Swiecie jej poszukuje i uzyja wyszukiwania zaawansowanego plus zagladaja na ebay.pl co jakis czas.

**************************************
Wiadomość 33 z 36
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Witam wszytskich!

Pozwólcie, że odgrzeję kotleta. 🙂

Dzięki Wam, dowiedziałem się, że gdybym chciał wystawić aukcje na ebay.de, to musze mieć przynajmniej 10 komentarzy pozytywnych od kupujących oraz min 90 dni od pierwszego komentarza (jakoś tak)

Pytanienie moje jest następujące:

Czy tych 10 komentarzy od kupujących, to może być z PL czy raczej International? 

 

Pozdrawiam.

 

Wiadomość 34 z 36
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Naprawde nikt nie wie?  😞

Wiadomość 35 z 36
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Ja chciałbym ogłosić swoją stronę http://plazowa.com/ również na terenie niemiec. Jak to zrobić?

Wiadomość 36 z 36
ostatnia odpowiedź