Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Z jakiego systemu operacyjnego korzystacie?

1. Windows (XP, 7, 8...)2. Linux (Ubuntu, Debian, Fedora...)3. Os X4. Inny, jaki? Ja prywatnie Ubuntu 14.04 (korzystam od wersji 9.04), a firmowo Win 7, tylko ze względu, że muszę mieć kasę fiskalną i zgłoszenia celne robić. Tak to bym całkowicie sie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 401 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz do Chin.

Witam, czy ktos z was ma jakies doswiadczenie w sprzedazy do Chin?Sugestie innych serwisow sa takze milo widziane.Zastanawiam sie czy warto sie w to bawic czy nie....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 433 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co ludzie myślą o Rumunkach w Polsce

Mam takie pytanie.Jeśli dziewczyna wygląda na 35 lat i jest Rumunką, zna język Polski, czyli jest od dłuższego czasu i nie mieszka w Warszawie - co przeciętnie można pomyśleć.Chodzi o to, czy wpływa to w jakis sposób na ocenę, albo rodzi podejrzenia ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 258 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Szukam kwiecistych zasłon

Witam, czy ktoś z Forumowiczów orientuje się gdzie można zakupić (i najlepiej na żywo obejrzeć) zasłony z kwiecistego materiału takiego jak ta tkanina zasłonowa.Mam na myśli gotową zasłonę.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 291 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Książka jak nowa

Cześć!Od kilku dni zastanawiam się co będzie lepszą opcją. Chce oprawić książkę, myślicie, że https://skleniarz.co.uk/perfect-bound-binding/ to będzie dobre rozwiązanie? Chcę do tego jeszcze udekorować swoją okładkę i nie wiem czy https://skleniarz.c...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 235 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy moją aukcję widzą niemcy ?

Witam, Poprzez ebay.pl wystawiłem aukcję całkowicie po niemiecku. Czy niemieccy kupujący widzą moją aukcję poprzez ebay.de ? Zrobiłem mały test ale niestety poprzez ebay.de nie widać mojej aukcji - może zrobiłem coś źle ? Pozdrawiam Darek

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 13208 Wyświetlenia
  • 35 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Meble

Hej, szukam tego typu komody https://sklep.akord.net.pl/57-bialy-wysoki-polysk Koniecznie w białym kolorze, lakierowanej i oczywiście w dobrej cenie. Gdybyście trafili na coś takiego, to proszę o informację. Byłoby idealnie gdyby do kompletu znalazł ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 236 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

arveensingh2012 - petty thief - oszust i cwaniak

Podaję dane mojego "cwaniaczka" który sprzedaje dobre imię "Super Sprzedawcy" za drobna kwotę - 195 GBP Opiszę w skrócie sytuację:Kupiłem (wg opisu) Lumia 950XL - sprzedawca wysłał Lumia 950 - istotne różnice w cenie i nie tylkoOdesłalem przedmiot i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 315 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

Otwieram temat - listę zgodnie z tematem topu. Podaję dane mojego "cwaniaczka" który sprzedaje dobre imię "Super Sprzedawcy" za drobna kwotę - 195 GBP Opiszę w skrócie sytuację: Kupiłem (wg opisu) Lumia 950XL - sprzedawca wysłał Lumia 950 - istotne r...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1089 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż samochodu

witam wystawiłem samochod jest wystawiony ale nie umie go znalesc w wyszukiwarce czy to normalne??

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1430 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot należności dla kupującego.

Sprzedałem do WB kasetę VHS do Anglii..Wysyłka listem priorytetowym, który nie jest przesyłką rejestrowaną. Kupująca zgłosiła,że przesyłki nie otrzymała a ja dowiedziałem się o tym z inormacji eBaya.Wysłałem do kupującej trzy wiadomości ale od smego ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 527 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! waluty na paypal

Pytanie dotyczy paypal i wyboru walut do przelewu, wiem że to nieodpowiednie forum, ale większość użytkowników płaci przez paypal, więc może ktoś mi coś doradzi, bo na razie od paypal brak odpowiedzi. Chcę przesłać chłopakowi pieniądze do Pekinu, ale...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 898 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność na ebay przez Nochex

Cześć. Czy ktos z Was wie czy można używać Nochex w serwisie Ebay zamiast paypala ? Dziś niby otrzymałam płatność za przedmiot z nochex bank transfer ale jest tam taki warunek ze pieniądze wpłyną na moje konto dopiero jak prześle im nr śledzenia pacz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 178 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problemy z logowaniem na androidzie

WitamMam problem w systemie Android2 przeglądarki Opera i ChromeNie mogę się zalogować na Chromie i operze wyskakuje " nie można przekierować" czerwony wykrzyknik .Co mam zrobić? android blokuje? czy coPoprzez aplikacje Ebay działa dobrze

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 287 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań