anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta bez przyczyny

Dzień dobry,

Jakiś czas temu założyłam konto, zweryfikowałam je podając odpowiednie dokumenty, po czym zostało trwale zablokowane

Dokonaliśmy przeglądu działań powiązanych z Twoim kontem. Twoje konto zostało zawieszone, ponieważ uważamy, że działania te stanowią zagrożenie dla społeczności eBay. Podjęcie tej decyzji nie było dla nas łatwe. Naszym priorytetem jest tworzenie zaufanego rynku, na którym użytkownicy z całego świata mogą bezpiecznie kupować i sprzedawać.
Zawieszenie konta ma charakter trwały, co oznacza, że nie będziesz już mieć możliwości kupowania ani sprzedawania na eBay. Wszystkie inne konta utworzone przez Ciebie lub powiązane z tym kontem zostaną również zawieszone.
Przykro nam z powodu niedogodności spowodowanych naszą decyzją. Niestety, jest ona ostateczna i nie możesz się od niej odwołać.

Po zapytaniu z jakiego powodu zostałam zablokowana i w jaki sposób moje rękodzieło zagraża społeczności, zaczęłam dostawać automaty:


Twoje konto zostało zawieszone, gdyż stanowi ryzyko dla serwisu eBay i jego społeczności. Ponieważ eBay jest firmą internetową, a członkowie naszej społeczności są naszymi klientami, musimy dokładnie rozważyć ryzyko związane z dopuszczeniem użytkowników do korzystania z naszej witryny. Od czasu do czasu znajdujemy konta, które wiążą się z niedopuszczalnym poziomem ryzyka i takie konta zostają zawieszone. W związku z powyższym, podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy. Odwołanie od tej decyzji nie będzie możliwe.

Rozmawiałam na ebay.uk z Panem to mówił że ze względów bezpieczeństwa nie może powiedzieć co jest powodem. Na ebay.pl powiedzieli tez ze nie dostali informacji. 
a to ostatni email:

Thank you for contacting eBay regarding the suspension on the account. My name is Aritra, and I am glad to help you further on this.

After careful review and investigation, we regret to inform you that we can’t grant your appeal and our decision on this is final. Please understand that our top priority is to ensure that eBay remains a safe and reputable place to buy and sell.

Your account was restricted because it exhibits a risk to eBay and to its community. We're not comfortable with your selling practices or business model, and we feel they don't help to promote a positive buying and selling environment. While we understand that you may not agree with our decision not to grant your appeal, please understand that this decision is final and will not be reversed.

We have determined that it is best in our mutual interest to part ways. We regret any frustration or inconvenience this matter may cause you.


Specjalnie założyłam firmę w Niemczech wydalam na to masę pieniędzy a Ebay zablokował możliwość sprzedaży o co tu chodzi? Tak się traktuje ludzi? Przecież to jest jakiś cyrk

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Blokada konta bez przyczyny

wir möchten Ihnen mitteilen, dass Ihr eBay-Konto dauerhaft gesperrt wurde. Wir haben Aktivitäten festgestellt, die für die eBay-Community ein Risiko darstellen. Wir haben uns diese Entscheidung, die für Sie sicher frustrierend ist, nicht leicht gemacht.. Die Sicherheit unseres Marktplatzes ist für uns jedoch von größter Wichtigkeit. Mehr dazu, wie und wann eBay-Konten gesperrt werden können.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Blokada konta bez przyczyny

spróbuj kontaktu przez facebooka

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź