Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

jak splacic zaleglosc?

dzien, dobry otoz na koncie ebay mam w zakladce srodki do wyplaty minus 80 zl moje pytanie jak moge splacic zaleglosc?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 27 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Działalność nierejetrowana

Witam, chciałbym rozpocząć sprzedaż rękodzieł na ebay w ramach działalności nierejestrowanej. Czy można realizować sprzedaż zagraniczna w ramach takiej działalności na ebay? jakie podatki należy odprowadzać?

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 98 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada konta bez przyczyny

Dzień dobry,Jakiś czas temu założyłam konto, zweryfikowałam je podając odpowiednie dokumenty, po czym zostało trwale zablokowaneDokonaliśmy przeglądu działań powiązanych z Twoim kontem. Twoje konto zostało zawieszone, ponieważ uważamy, że działania t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 145 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż Digital camera . Proszę pomocy !)

Witam !Od niedawna sprzedaje na EbayMam pytanie jak dobrze założyć reklamę i gdzie można znaleźć informacje jak rozwinąć sklep z towarami używanymi, interesuje mnie jaki ceny mam postawić, i jaka strategia trzymać się . według danych mojej sprzedaży:...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay / urząd skarbowy

Witam,Mam pytanie - czy to prawda, że eBay ma obowiązek informowania urzędu skarbowego w przypadku, gdy sprzedawca dokona ponad 30 sprzedaży w ciągu roku lub na kwotę przekraczającą 2000 euro?Dane sprzedającego, nr rachunku bankowego, wykaz transakcj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 141 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zablokowane wypłaty pieniędzy.

Hej,Czy ktoś z was borykał się z takim problemem?"Twoje wypłaty są zablokowane, podczas gdy my sprawdzamy Twoje konto. Jest to rutynowy proces, mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa Twojego konta, i trwa do 6 dni roboczych. Wyślemy do Ciebie e-ma...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 100 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay robi sobie jaja

Witam,2 tygodnie temu kupujący otworzył returnna przedmiocie ktory rzekomo nie byl taki jak na zdjeciach co jest kłamstwem bo zawsze przed wysyłką dokładnie sprawdzam wszystko. Ebay kazał kupującemu wysłać dowod do wczoraj, nie wysłał go, dzisiaj dos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań