anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga payPal w tym tygodniu znów zbiera na lokaty dobowe ;)))

Uwaga PayPal znów zbiera na lokaty dobowe :)))

Z Australii USA itd przechodzi kasa bezproblemowo za to znów transakcja PayPal z UK "Based on your history as an eBay seller, we may temporarily hold the money from each of your eBay transactions in a pending balance. We may hold this money for up to 21 days from the date we let you know it is "OK to ship" the relevant item. Please note that other restrictions may apply as well."

 

Jedyne dla mnie wytłumaczenie takiego działania to niestety celowe przeytrzymywanie środków bo jeśli chodzi o moje konto nie ma to nic wspólnego z bezpieczeństwem a kupujący ma 0 komentów i jest to chyba jego pierwsza transakcja ;))) Paranoja z tym PayPal.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Uwaga payPal w tym tygodniu znów zbiera na lokaty dobowe ;)))

Halo pracuje tu kto ???.Brak odpowiedzi na zapytanie od Ebay od PayPal....prosze mi tylko wyjaśnić jak to jest z tymi transakcjami PayPal poprzednia z UK nie była zablokowana a ta już tak....komentarzy przybywa....to jakie to ja zagrożenie stwarzam ?. Płacąc prowizję? Wywiązując się z transakcji w trybie ekspresowym ?.Czy może jako Polak mam z racji narodowości nałożone ograniczenia ?.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Uwaga payPal w tym tygodniu znów zbiera na lokaty dobowe ;)))

Tu jest forum uzytkownikow.....

 

A jesli chodzi o blokady to sa one czasami wyrywkowe i nie maja nic wspolnego z historia konta

**************************************
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź