anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

I co komentarz jest a 50 dolców nadal PayPal blokuje co ja mam was

za każdym razem prosić byście mi kase oddali ?????.

Chyba PayPal na blokadach wystarczająco zarabia poprzez lokaty dobowe ....mało ???????.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

I co komentarz jest a 50 dolców nadal PayPal blokuje co ja mam was

Komentarz jest - to nic dla nich nie znaczy.

 

Jak chcesz przyśpieszyć odblokowanie środków , sprawdz czy przesyłka dotarła na stronie śledzenia , jak widnieje "doręczone"

 

Skopiuj link , zaloguj się na swoje konto Paypal , opcja kontakt z nami - płatności.

 

- Transakcja o nr. została zrealizowana , wklejasz link z doręczenia , proszę o zweryfikowanie i odblokowanie środków.

 

 

Mi to pomagało .

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

I co komentarz jest a 50 dolców nadal PayPal blokuje co ja mam was

Ale dlaczego to ja mam wklejać im te dane skoro to oni blokująć korzystają?.

Kolejna transakcja 5 dni po dostarczeniu piszę do PayPal a ci nadal swoje numery,numery,numery a chyba z 3 razy podawałem i mają w historii koresponedencji.Jeszcze mi pisze że "się nie zrozumieliśmy"Przecież to jest zabór mienia pod pretewkstem bezpieczeństwa.Mój Boże a ja się dziwiłem czemu tu Polacy nie sprzedają Emotikon: LOL przecież to najbardziej niebezpieczny system dla sprzedającego a psioczyłem na Allegro ;)))

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

I co komentarz jest a 50 dolców nadal PayPal blokuje co ja mam was

Weż tu człowieku wystaw teraz jakiś starodruk :)) wystarczy że kupujący zgłosi że nie dostał i dziękuję hahaha. Zero starodruku i zero kasy 🙂

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

I co komentarz jest a 50 dolców nadal PayPal blokuje co ja mam was

No taka prawda! Ale co zrobisz ??

Mozna płatności przyjmować bezpośrednio na konto , ale szczerze nawet nie wiem jak to wygląda .

 

 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź