anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka paczki do Hong Kong-u

pykryt2010
Użytkownik

1) Mam pytanie jak najtaniej wysłac paczke do Hong Kong-u,w ktorej bedzie dysk twardy ( paczka bedzie chyba wazyla cos  kolo 2kg).Wysylka z polski chyba ze da sie jakos taniej ze wysylamy do innego kraju itp.


2) Musze wyslac go bo jest uszkodzony a ze kupilem go przez e-bay z hong kongu musze go tam wyslac ???!! i czy jesli jest nadal na gwarancji to czy za wyslanie paczki dostane zwrot bo jesli wysle to bedzie koszt 3/4 ceny nowego dysku:O i czy producent odesle go na wlasny koszt??


Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: wysyłka paczki do Hong Kong-u i Na cały Świat

to HK to tylko pocztą i listem poleconym możesz (jeśli nie przekracza 2 kg)


 


nie, nikt Ci nie odda kasy za zwrot towaru, zapomnij o tym


 


ja bym się nie pitolił w żadne odsyłanie tylko otworzył spór bezpośrednio na paypal'u towar nie zgodny z opisem czy coś w ten deseń i już


 


a co zrobi paypal zablokuje Twoje pieniądze na jego koncie i nie ważne czy on tam kasę ma czy już dawno sobie wypłacił


 


a robisz to tak, że logujesz się na paypal wchodzisz w szczegóły tej zapłaty na samym dole masz aktywny link i klikasz


 


na otwarcie sporu masz tylko 45 dni od momentu kliknięcia w KT lub wygrania licytacji


 


 

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: wysyłka paczki do Hong Kong-u i Na cały Świat

Jeśli przesyłka kurierem (4-5 dni roboczych), to koszt 2 kg paczki do Hong Kongu w naszej firmie wynosiłby 179 zł. 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: wysyłka paczki do Hong Kong-u i Na cały Świat

Witam 

Zapraszam na naszą stronę Wysyłami Paczki na cały świat już 10 lat

http://worldpakiet.pl/

 

Pozdrawiam 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: wysyłka paczki do Hong Kong-u i Na cały Świat

Odnawiam temat. Niestety powyższy link już nieaktualny.

 

Potrzebuję pilnie coś wysłać do Hongkongu. Przesyłka polecona teraz może iść ponad miesiąc. Jest jeszcze EMS, ale do poczty polskiej nie mam zaufania. Wezmą kasę i dostarczą po miesiącu, bo nie gwarantują, że dostarczą w 7 dni jak deklaruja.

Czy są jakieś inne opcje?

Głownie zależy mi na bezpieczeństwie, aby nie zginęło, czasie i kosztach.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź