czas przesyłki z usa

dominik28382
Użytkownik

kupiłem przerzutke rowerową rivala z usa na jakieś 35$ została wysłana 19 grudnia i nic do tej pory ile moge jeszcze czekać ,niedługo wznowienie sezonu a ja nie mam na czym jeździć ,kiedy się mogę w ogóle jej spodziewać wiem że okres świąt itp ale nie mogę je śledzić -nie ma danych na temat przedmiotu

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Re: czas przesyłki z usa

zapewne została wysłana first mail a to "idzie" do miesiąca i dłużej jak po drodze nie zaginie (odpowiednikm naszej ekonomicznej - nie prio i bez trakingu


 


pilnuj ram czasowych abyś mógł w terminie otworzyć spór za nie otrzymany przedmiot, a masz na to nie mniej i nie więcej tylko równo 45 dni od momentu kliknięcia w kup teraz lub wygrania licytacji


 


najlepiej otwierać bezpośrednio na paypalu, to system zablokuje Twoje pieniądze na jego koncie


 


a robisz to tak logujesz się do paypala wchodzisz w szczegóły tego przedmiotu zjeżdzasz belką w dół i na samym dole masz gotowy link klikasz w niego i dalej system po kieruje

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: czas przesyłki z usa

Przesyłki listowne z USA idą nawet 60 dni.


Zasada jest prosta : w USA NIE KUPUJE się, kupuje się TYLKO i włącznie w Europie(!).


PS. Jeśli wysyłka z USA jest nie ubezpieczone i bez "trankingu"


i jest wybrana przez kupującego to "pomocny" jakim prawem w razie zguby należy otworzyć spór na PayPal ??:|


Ta twoja teoria jest rodem z Somalii albo Bangladeszu.:^O

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: czas przesyłki z usa

chłopie nie pisz bzdur, widze masz za małe doświadczenie w tych sprawach, nie raz i nie dwa otwierałem i zawsze te sprawy wygrywałem. Nara

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź