ANG. na POL.

igotro
Użytkownik
The U.S. Postal Service was electronically notified by the shipper on September 8, 2009 to expect your package for mailing. This does not indicate receipt by the USPS or the actual mailing date. Delivery status information will be provided if / when available. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.

Z góry dzięki :]
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

ANG. na POL.

Poczta otrzymala zawiadomienie od nadawcy ze (nadawca) dostarczy paczke do wysylki.

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

ANG. na POL.

ewarybnik
Użytkownik
I was not aware that you were an international bidder therefore the invoice I sent you is invalid as the P&P quoted was for UK domestic postage. Please do not pay until you have requested an updated invoice based on your location
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

ANG. na POL.

ewarybnik
Użytkownik
was not aware that you were an international bidder therefore the invoice I sent you is invalid as the P&P quoted was for UK domestic postage. Please do not pay until you have requested an updated invoice based on your location

PROSZE PRZETŁUMACZCIE MI TEGO EMAILA
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

ANG. na POL.

nie sadzilem ze jestes z zagranicy i wycena wysylki byla krajowa w UK. Nic nie plac az zazadasz nowego rachunku z uwzglednieniem twojego kraju.

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź