wystawianie aukcji na ebay.co.uk

phupracus
Użytkownik

Witam


 


proszę o informacje jak wystawiać aukcje na ebay.co.uk ?


 


Na polskim ebayu wystawiłem 47 aukcji wszystko jest ok i zaznaczyłem wysyłka na cały świat


 


Jak loguje się na ebay.co.uk aby wystawić aukcje wystawiam wszystko i jest wporządku do puki nie dojdzie do akceptacji wystawienia aukcji pojawia mi się :


 


Attention sellers:

|
You've reached your selling limit on the UK eBay site.
On the UK eBay site you can sell up to 100 items per month. If you’d like to sell more, please contact customer support to discuss your selling goals:
Please Call: 0845 359 3229
Monday through Friday, 9:00 AM – 5:00 PM (excluding Bank Holidays)
Although you’ve reached your limits in the UK, you may still be eligible to list items domestically.


 


 


następnie nic więcej nie mogę zrobić tak jest jak wybieram aukcje bądź kup teraz.


 


nie wiem czy to wina ze nie mam żadnych sprzedanych rzeczy i tylko jeden komentarz z zakupu za granicą ?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

wystawianie aukcji na ebay.co.uk

Witam


 


Możesz zaznaczać sobie cały świat u tak nic nie sprzedaż . Kupujący w UK w wyszukiwarce specjalnie musi zaznaczyć cały świat aby twoja akcja była widoczna a nikt tego nie robi. Na forum będą pisali zaznaczaj i sprzedasz  ale to nie prawda może 0.01 % się uda. Odnośnie blokady to za xx czas napiszą że odblokują a za dwa dni zablokują tutaj nie ma żadnych reguł robią co chcą te regulaminy to pic na wodę .  Jedna wielka ściema masz opłacić kasę na naszym ebay i to wszystko szukają frajerów. Sprzedaż jest marna bo sprzedający poznali się i nie wystawiają aukcji a a.....   rozwija sie . Nawet jak cos sprzedasz to pay zakosi % prowizja za przelanie pieniędzy na twoje konto . To tak jak by pracodawca przelał wypłatę do banku a bank zabrał sobie 5 % za wypłatę.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

wystawianie aukcji na ebay.co.uk

przesadzasz z 'nieprawda', 'nikt tego nie robi', 'nie ma zadnych regul', 'pic na wode' + '1 wielka sciema'. niby wszystko ma byc za darmo, bez wysilku, bez podporzadkowania sie regulaminom, itp.?

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

wystawianie aukcji na ebay.co.uk

Właśnie podporządkowanie się regulaminom powinno być przestrzegane skoro ebay ich nie przestrzega i robi ,,wg widzi mi się"


 


ponadto najlepiej wypowiadać się w temacie którego nie zna się szczegółów . Nie będę wklejał wymiany korespondencji bo to jest tylko  , śmiech na sali"  a odnośnie ,,za darmo" gdzie napisałem że ma być za darmo ??? przytocz ..albo zamilcz jak  nie masz nic do wniesienia na  forum .


 


gwoli twojej wypowiedzi nasuwa mi się jedno  ...


 


,,stańczyk jak przebierz się w szaty króla to i tak zawsze będzie stańczykiem"


 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

wystawianie aukcji na ebay.co.uk

z checia zapoznam sie ze szczegolowa korespondencja itp, bo raczej tylko w ten sposob mozesz poprzec posty typu 'smiech na sali', 'pic na wode' itd


 


dodatkowo, rozumiem, ze masz wglad w system ebaya i znasz wszystkie okolicznosci opisywanej tu sytuacji


 


phupracus pyta o limity sprzedazy na ebay uk, a ty w odpowiedzi mowisz o prowizjach paypala


 


a moze po prostu wklej linka do np. http://pages.ebay.pl/help/sell/questions/sell_international_requirements.html , otworz osobny watek nt swoich frustracji lub w przekonywujacy sposob nadaj dyskusji w tym watku merytorycznej zawartosci


 


....aha lub zamilcz

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź