anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

usuwają mi aukje na ebay .de--pomocy!!

witam ,mam mały problem z wystawieniem moich przedmiotów na aukcję ,a mianowicie mój przedmiot został usunięty numer aukcji 320449341981 podano powód że jest to aukcja o treści erotycznej ,lecz podam przykład takich samych przedmiotów sprzedawanych przez super sprzedawcę niemieckich numer aukcji 350215012661 ,ops aukcji jest prawie taki sam i wtej samej kategorii wystawiony ,bardzo proszę o porównanie tych aukcji i wyjaśnienie mi tego przypadku.to samo miałem przy wystawianiu pejczy ,inni mają a ja mam usuwane,proszę o poradę
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

usuwają mi aukje na ebay .de--pomocy!!

a na jakie konkretnie zapisy / zasady sie powoluja kiedy je usuwaja, czy pejcze lub inne ktore usuwaja sa wymienione w zasadach typu http://pages.ebay.de/help/policies/mature-audiences.html ? rownie dobrze mozesz probowac zglosic te aukcje supersprzedawcy na bazie tych zasad ale pewnie jego lubia bardziej bo supersprzedawca i jest lokalny...
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

usuwają mi aukje na ebay .de--pomocy!!

nie znam języka niemieckiego tyle tylko co z tłumacza komputerowego ,ale aukcję są usuwane pod takim tytułem
MC058 eBay-Angebot gelöscht: Sexueller Inhalt (343882914)
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

usuwają mi aukje na ebay .de--pomocy!!

Sprawa jest prosta.Niemieckie pejcze służą do nap....ania gasarbajtów. Twoje do wyuzdanego sexu.
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

usuwają mi aukje na ebay .de--pomocy!!

to wiedziałem po pierwszym usunięciu aukcji ,lecz opis zmieniłem i jest taki sam jaki jest przy aukcjach niemieckich ,więc tu jest problem.
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź