anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

Czy jeśli na ebay pl. ustawie w dziale: Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki zniżki czyli ustawie 0 zł za każdy następny przedmiot zakupiony przez tego samego kupójącego na moich aukcjach, to będzie dotyczyło także zagranicznych serwisów ( wystawiam na com, czy kupujący to zobaczą? i będzie ich dotyczyc)
Wiadomość 1 z 16
ostatnia odpowiedź
15 ODPOW. 15

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

utwożyłem zniżki kosztów wysyłki na ebay pl i ebay com - zatwierdziłem Flat shipping rule
Add an amount for each additional item: US $0.00
. i nic w opisie moich aukcji się nie zmieniło.
Wiadomość 2 z 16
ostatnia odpowiedź

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

Czy są to po prostu ustawienia w systemie i w żaden sposób nie jest to sygnalizowane na aukcjach?
pozdrawiam
Wiadomość 3 z 16
ostatnia odpowiedź

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

wydaje mi się, że tak, ja tam wogule nie wchodzę w mój ebay, tylko jak wystawiam aukcję to sobie na bieżaco dopisuję kwotę za 1 sztukę oraz dodatkową,
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 16
ostatnia odpowiedź

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

Ja to zrobiłem ze strony sprzedawanego prrzedmiotu (i zapisało się na innych wystawionych aukcjach ale tylko na tym ebayu na jakim byłem zalogowany, zrobiłem to po kolei na pl. uk. de.
lewy górny rug aukcji:
popraw przedmiot
Sprzedaj podobny przedmiot
Utwórz zniżki kosztów wysyłki
djabli wiedzą jak to działa, czy teraz musze się logowac i wprowadzac te zniżki na pozostałych kilkunastu serwisach na jakich kupujący mogą u mnie licytowac, czy te ustawienia na rodzimym pl są wystarczające?
Wiadomość 5 z 16
ostatnia odpowiedź

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

Oczywiście na ebay com te ustawiena też zapisałem i na innych serwisach ich nie widze
Wiadomość 6 z 16
ostatnia odpowiedź

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

napisz na priva do Marka,
ja nie wiem, bo korzystam z menedżera sprzedaży darmowego, załóż sobie jest fajny i można blokować kupujących/licytantów coś na wzór czarnej listy z alledrogo
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 7 z 16
ostatnia odpowiedź

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

Tak wiem zainstalowałem go tylko nie moge go zsynchronizowac z aukcjami jakie wystawiłem- teraz jade z tych wystawionych (wystaw podobny) tylko zmieniam fotki i opisy jakie mi na forum tłumaczy Marek (jeszcze raz dziękuje Panie Marku)
pozdrawiam
Wiadomość 8 z 16
ostatnia odpowiedź

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

Ja zainstalowałem tego Turbo Lister i zabardzo nie wiem jak toto ugryżc
Wiadomość 9 z 16
ostatnia odpowiedź

Mój eBay: Płatności łączne i zniżki kosztów wysyłki

"utwożyłem zniżki kosztów wysyłki na ebay pl i ebay com - zatwierdziłem Flat shipping rule
Add an amount for each additional item: US $0.00. i nic w opisie moich aukcji się nie zmieniło."

utworzyles znizke dla aukcji wieloprzedmiotowej ale
nic sie nie zmieni chyba ze zamiast zera wpiszesz jakas liczbe.

Przy aukcjach wieloprzedmiotowych kupujacy, po wpisaniu ilosci kupowanych przedmiotow, otrzymuje wykalkulowana sume za wysylke.

Jesli stosujesz znizke za zakup kilku aukcji to w opisie pojawia sie o tym notatka a znizka jest kalkulowana dopiero przy dokonywaniu zaplaty.
Wiadomość 10 z 16
ostatnia odpowiedź