anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sklep na ebay.pl a sprzedaż na ebay.de i ebay.com

vuala_clothes
Użytkownik

Witam. Mam sklep na ebay.pl i sprzedaje na ebay.de, czy żeby pojawiały się przedmioty na ebay.com muszę zdublować wystawione przedmioty i wystawić je raz jeszcze na ebay.com ?  Jak to sprawnie zrobić jeśli tak ?

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

sklep na ebay.pl a sprzedaż na ebay.de i ebay.com

tak, jesli chcesz, aby były widoczne na com musisz wystawić jeszcze raz, zawsze wystawiaj tam, gdzie na dany towar jest popyt


 


Jak to sprawnie zrobić jeśli tak ?


 


nie da się, musisz każdy przedmiot wystawić z osobna


 


zobacz, że ja jeden przedmiot mam wystawiony w różnych serwisach (ebay.de, fr, it, co.uk., com.au)


 


 


 

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

sklep na ebay.pl a sprzedaż na ebay.de i ebay.com

vuala_clothes
Użytkownik

No właśnie widze - ale jak je się łączy ? Jak sprzedaż ostatnią sztukę na jednym ebayu to z innych znika ze stanu magazynu ?


Widzę że i na pl i na pozostałych masz taką samą ilość sprzedanych sztuk - czyli jakoś to jest połączone ?

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

sklep na ebay.pl a sprzedaż na ebay.de i ebay.com

vuala_clothes
Użytkownik

No właśnie widze - ale jak je się łączy ? Jak sprzedaż ostatnią sztukę na jednym ebayu to z innych znika ze stanu magazynu ?


Widzę że i na pl i na pozostałych masz taką samą ilość sprzedanych sztuk - czyli jakoś to jest połączone ?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

sklep na ebay.pl a sprzedaż na ebay.de i ebay.com

vuala_clothes
Użytkownik

Aaaa - teraz widze dopiero - rzeczywiście masz podublowane niektóre aukcje.  Szkoda że ebay nie wpadł na pomysł żeby to jakoś łączyć...

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

sklep na ebay.pl a sprzedaż na ebay.de i ebay.com

dlatego Ci napisałem w pierwszym poście, że obstawiłem jednym przedmiotem 5 serwisów


 


wszystkie wyglądają jednakowo, tylko tytuł aukcji jest w innym języku, czego nie wiadziałem, przetłumaczyłem na translatorze


 


nie wpadł, bo to tylko Polak potrafi


 


podejrzewam, że Niemcy, Anglicy wystawiają towary tylko na swoim serwisie, a nie lataja po wszystkich

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź