anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak rozliczać paypal z US ? Data wpływu, wysyłki ?

WItam Panowie szybkie pytanie na twarz ) 

 

Sytuacja taka jestem na ryczałcie prowadze DG w PL, sprzedaję produkt do UK , otrzymuję dziś 20 funtów na paypal. 

 

Jak to do US udokumentowac  ? 

 

POzdrawiam T

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

jak rozliczać paypal z US ? Data wpływu, wysyłki ?

nie musisz tego w ogole nigdzie udokumentowac, zapewniam Cię ze US się do tego nawet nie przyczepi, w 2014 r miałem kontrolę z US za rok 2013 a sprzedaje tylko na ebay i tez byłem wówczas na ryczałcie

 

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

jak rozliczać paypal z US ? Data wpływu, wysyłki ?

tak jasne- robisz sprzedaż i tego igdzie nie uwzględniać ? jak ktoś cię podkabluje, a US będzie chciał wgląd w Pyapal to leżysz

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

jak rozliczać paypal z US ? Data wpływu, wysyłki ?

ciekawe jak leze jak jestem po kontroli z US

 

a co podasz US hasło i mejla do PayPala nie cwaniakuj jak nie masz pojęcia

 

 

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

jak rozliczać paypal z US ? Data wpływu, wysyłki ?

sprzedałes jedną rzecz no moze kilka, ja sprzedaje 2000 rocznie

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

jak rozliczać paypal z US ? Data wpływu, wysyłki ?

Panowie,wstrzymajcie konie,to forum czytają konfidenci i piszą donosy,moja konkurencja zaczęła pisać donosy do UKS,nie piszczcie tutaj nic o swoich finansach.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

jak rozliczać paypal z US ? Data wpływu, wysyłki ?

okey 🙂

 

jesli czytasz to moze cos poradzisz a mianowicie walcze z jednym chwastem czyt konkurencja, ktory na aukcjach ma wpisane w lokalizacji internet, united kingdom; internet,deutschland a wysyła z Polski, nie dośc ze ma kiepski % wysyłki to ludzie kupują i cały czas jest na pierwszym miejscu w listingu, pisałem do serwisu, niby przekazali do działu bezpieczeństwa, ale on bada juz 3 miesiace i zbadac moze (sic!) nie wiem gdzie uderzyc zeby w koncu go sprawdzili, inne co wystawia to juz lokalizacją PL

 

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź