anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ile czasu na zwrot towaru w ebay-shop na ebay.de (sprzedawca z ebay.pl)

finapi2012
Użytkownik

Pozwole sobie zacytowac wczesniejszy post:



"w ubiegłym roku miałem inne konto na ebay ale Niemcy i pewna mało ciekawa konkurencja mnie wykurzyła powód miałem źle wpisane w regulaminie zamiast 30 było 10 dni na zwrot towaru( dotyczy to rynku w Niemczech). Posunęli się do tego stopnia że nawet wykasowali moje konto."



Mam konto na polskim ebay, chce wystawiac aukcje w sklepie-eBay na ebay.de. Chcialem zapytac czy musze wpisywac "mozliwosc zwrotu towaru do 30 dni" w kazdej takiej aukcji? Czy raczej obowiazuje mnie polskie przepisy(7 dni?)



Dziekuje

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

ile czasu na zwrot towaru w ebay-shop na ebay.de (sprzedawca z ebay.pl)

W wypadku kraju rejestracji eBay.pl i sprzedaży eBay.de obowiązują Cie zasady obu serwisów. Proszę weż przykład z przytoczenia - Serwis niemiecki dokładnie określa co ma być a co nie w opisie aukcji, oraz w informacji dotyczacej zwrotów. Przed wystawieniem przedniotu warto dokładnie sprawdzić czy wszystko jest poprawne (oraz zgodne z prawem niemieckim).



Pozdrawiam,

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

ile czasu na zwrot towaru w ebay-shop na ebay.de (sprzedawca z ebay.pl)

forumyabe
Użytkownik

witam,


jezeli wystawiasz aukcje na ebay.de obowiazuja cie przepisy portalu niemieckiego. Musisz koniecznie miec Rechtliche Informationen des Anbieters: nazwa firmy, adres, telefon, e-mail. Poza tym aktualny niemiecki Widerrufsbelehrung - zasady zwrotow, zameldowac sie w firmie, np.Landbell AG, chodzi o kartony, papier w ktorym wysylasz paczki do klientow. Za to musisz placic tej firmie. Wtedy nie powinno ci juz nich grozic.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź