anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mogę zmienic na moim koncie walutę np na Euro

forcars.pl
Użytkownik
Chciałbym sprzedawac w Euro lub w dolarach w moim sklepie ,
czy jest taka zmiana możliwa jeżeli wszystkie moje przedmioty są wystawione w PLN ?
Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

czy mogę zmienic na moim koncie walutę np na Euro

to wystawiaj bezposrednio na ebay.de albo ebay.com
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

czy mogę zmienic na moim koncie walutę np na Euro

nie ma takiej możliwości, zrób tak jak radzi pogues2005
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

czy mogę zmienic na moim koncie walutę np na Euro

Aukcja jest w walucie kraju na ktorego ebaju wystawiasz.
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

czy mogę zmienic na moim koncie walutę np na Euro

h2watereu
Użytkownik
my sprzedajemy praktycznie tylko na ebay.de zmienilismy walute konta w ebay na euro

duza roznica ... bo prowizje nie sa przewalutowywane z euro na pln ... placimy z paypal z euro wiec znow omijamy przewalutowanie ...

jesli ktos nie handluje w pln to warto miec rozliczenia w ebay w euro
na przewalutowaniu w paypal traci sie ok 3,5% w stosunku do kursu NBP w ebay nie sprawdzalem ...

a przy okazji jeśli potrzebujecie tanio wysylac paczki do niemiec ... napiszcie ... mamy to dobrze rozwiazane

pozdrawiam
tomek
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

czy mogę zmienic na moim koncie walutę np na Euro

Jak zmienic stronę ebay.de aby strona była w języku angielskim lub polskim [do sprzedaży w walucie euro]

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

czy mogę zmienic na moim koncie walutę np na Euro

Doprecyzuj pytanie bo jest niejasne. Jaka dokladnie strone na ebay.de chcesz zmienic? Niezaleznie od tego, na jakim ebayu wystawiasz oferty, mozesz w nich dodac opis tego co sprzedajesz w dowolnym jezyku, ale cena bedzie zawsze w euro, a jesli oferte znajdzie i wyswietli ktos poprzez inny serwis ebay cena nadal bedzie poadana w euro z przeliczeniem na walute serwisu, w ktorym zostanie wyswietlona

 

Jesli chodzi ci o walute konta sprzedawcy, mozna ja zmienic raz na 12 miesiecy https://www.ebay.pl/pages/help/sell/billing-currency.html

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź