Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Kody kreskowe

Witam wszystkich grupiwiczow . Mieszkam we francji i chce się zająć sprzedażą tutaj oraz za granicę czyli kraje europejskie chciałbym się zapytać czy jeżeli klient kupi daną rzecz ode mnie mogę ręcznie wypisać jego dane i wysłać przedmiot czy musi to...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 216 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

SKLEP NA EBAY.DE i Ebay.FR

Witam jako użytkownik ebay.pl , wykupiłem sklep .... i pojawiaja mi sie problemy 1. ebay.de wystawiam aukcje niby identycznie , czyli w sklepie ma pokazywać w kategorii inne, czyli ustawiam by wszystko było widoczne , i jedne przedmioty na karcie maj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 355 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zagubiona przesyłka zagraniczna (Poczta Polska)

Ze 3 miechy temu wysłałem paczkę z butami (ekonomiczny, polecony) do Stanów, z kupującym cały czas jesteśmy w kontakcie i paczki ani widu ani słychu. Około 1,5 miesiąca temu pojawiła się na trackingu USPS i od tego czasu zniknęła (znaczy, pokazuje ją...

Karta w EUR a pobiera +10% od ceny eBaya???

Kupiłem na eBay obiektyw z Włoch za 375 EUR z dostawą. Płaciłem z karty PKOBP w EUR podpiętej do eBaya (nie przez PayPal). Widzę, że na koncie zablokowało mi 413,5 EUR na tę płatność - czyli 10% więcej! O co tutaj chodzi? Kto mnie skubie - bank czy e...

Jak ustawić ceny wysyłki dla poszczególnych krajów?

Witam, chciałem zacząć sprzedaż z wysyłką zagraniczną tylko za bardzo nie wiem jak ustawić koszty przesyłek dla poszczególnych krajów. Mam możliwość ustawienia tylko jednej stawki np dla Europy, a na niektórych aukcjach sprzedawcy ustawiają oddzielne...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5626 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prowizje

Dzień dobry, mam kilka pytań odnośnie prowizji za sprzedaż. Mam konto firmowe, przedmioty wystawiam na ebay.pl, ale są też widoczne na innych rynkach. Jeżeli ktoś kupi produkt np na ebay.it to jaką płacę prowizję? Jaką prowizję pobiera paypall za to,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 239 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Sprzedaz za pośrednictwem ebay.co.uk

Witajcie Potrzebuje pomocy odnośnie ebay.co.uk. W tej chwili posiadamy konto na ebay.pl, na którym mamy wystawione aukcje. Mamy firmę w UK i planujemy otworzyć konto na ebay.co.uk i związku z tym mam pytanie czy jest możliwość transferu aukcji z ebay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 362 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem oferty

Cześć,Mam niestety duży problem, gdy próbuję coś wystawić wyskakuje mi komunikat: Niestety! Obecnie mamy pewne trudności techniczne i nie możemy ukończyć tego procesu. Co robić?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 363 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowy użytkownik - Sprzedaż na ebay.co.uk oraz .com - limity, ograniczenia

Witam. Jestem nowym użytkownikiem eBaya i mam kilka pytań dotyczącej sprzedaży zagranicznej: Czy żeby sprzedawać za granicą potrzeba 10 komentarzy i 90 dni? Z niektórych źródeł można wyczytać, że wymóg komentarzy został zniesiony, ale 90 dni od 1 tra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 287 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszustwo zwrotu. Pomocy

Problem z klientem. Gość podaje zły adres dostawy. Po 3 dniach od wysłania żada zmiany adresu czego już nie mogę uczynić. Wyzywa mnie od oszustów. Po tygodniu zakłada spór na PAYPAL że nie otrzymał towaru. Śledzenie pokazuje że paczka dotarła i PAYPA...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 252 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Rejestracja na zagranicznym ebay'u

Czy bedąc zarejestrowanym na polskim ebay'u mogę się zarejestrować na zagraniczych ebay'ach(ebay.de, ebay.co.uk itp), mając adres zamieszkania w Polsce? Czy w takim wypadku każde konto musi być powiązane z osobnym e-mailem i kontem paypal?

E-mail i link zabezpieczenia sprzedaży

Witam dostałem drugi raz wiadomość od ebay zeW 22 z Twoich ofert sprzedaży znajdują się informacje kontaktowe, np. numer telefonu, adres e-mail lub hiperłącza, co stanowi naruszenie zasad wystawiania przedmiotów. Oferty sprzedaży naruszające zasady z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uszkodzona przesyłka.

Witam, mam problem z kupującym z Rosji. Zakupił 3 przedmioty za łączną kwotę 400zł, przesyłka dotarła i kupujący wysłał że jest zawiedziony, czuje się oszukany i nie chce wystawić mi negatywnego komentarza. Spytałem się co się stało a on wysłał mi zd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 276 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań