Zmiana adresu konta a limity

Witam

 

Mam konto prywatne na ebay.co.uk z podniesionymi limitami (200 przedmiotów) i teraz chcę zmienić jego adres na polski i zmienić z prywatnego na firmowy.  Czy po tym zabiegu będę miał dalej podniesione limity na UK, czy też będę te limity mial na poziomie 10 aukcji (tak jak nowe konto na Polskę)?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Zmiana adresu konta a limity

nie zmieniaj lokalizacji konta, zostaw sobie brytyjskie, a przy wystawianiu i tak masz lokalizację przedmiotu wiec bedzie widac ze wysyłasz z Polski

 

dla ebaya to nie ma znaczenia, mozesz byc zarejestrowany na brytyjskim, mieszkać na Bahamach a wysyłac z Poski

kiedys kupowalem u sprzedawcy ktory byl zarejestrowany na hiszpanskim ebayu, mieszkal w Andorze, a wysyłał z UK

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Zmiana adresu konta a limity

Czyli nie będzie problemu jak będzie konto moje z adresem brytyjskim a konto paypal polskie firmowe? Co w przypadku weryfikacji ze strony eBay? Nie przyczepia się do innego adresu?
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Zmiana adresu konta a limity

nie doczytalem ze masz konto  paypal firmowe, przeciez mogles rozszerzyc do prywatne konto paypal do firmowego, tak samo konto ebay tez mozna rozszerzyc do firmowego

 

chyba nie bo beda inne adresy, ao ne moga byc takie samee

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź