anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zly adres przez kupującego i takie saobie ebay

Witam

 

mam 2 pytania

 

kupujący zaplacił podał adres z pay przesyłka wyslana - otwiera spór  nie dotarlo  sprawdzam i okazuje się że adres miejscowości to Hiszpania a w karcie platnosci ma Niemcy i nie zmieniła tego i takie info przyszlo do mnie Wg mnie najlepiej zwrócoć pieniadze bo to malo powazne ? Co wy robicie ?

 

drugie ten sam kupujący kupił ten sam przedmiot -pomyłka dwa razy i nie zaplacił - pisze o anulowanie transakcji aby uzyskać zwrot prowizji  a kupujacy na kupujący nie zapłacony  przedmiot zakłada  spór. Z ebay zero odpowiedzi nie zapłacił a ebay domaga sie wysyłki w statusie jest kupione i koniec

 

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Zly adres przez kupującego i takie saobie ebay

ja tam wysylam zawsze na adres podany porzez paypal, bo tak trzeba. w sumie nie powinno cie obchodzic, ze kupujacy nie zaktualizowal / ustawil dobrze swoich adresow wysylki i owszem zwracajac mu kase robisz mu dobrze, ale sobie juz nie.

 

mozesz ryzykowac spor i prawdopodobna eskalajce do paypal, ale w tym wypadku to kupujacy zrobil blad, choc teoretycznie w przypadku pojawienia sie roznych adresow do wysylki na ebay i na paypal, sprzedawca moze zawsze zapytac kupujacego o potwierdzenie adresu do wysylki. ew. sprobuj zaproponowac ze poproszisz o anulowanie transakcji i jesli kupujacy sie oficjalnie zgodzi w centrum rozstrzygania wtedy dokonaj zwrotu

 

co do drugiego przypadku, jesli nie zaplacil, to o co otworzyl spor? no chyba ze mu sie pomylilo i chcial otworzyc spor o ten poprzedni przedmiot...

 

 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Zly adres przez kupującego i takie saobie ebay

Poza prowizja mnie wlasnie to dobija na ebay ze nawet jak kupujacy popelni blad to i tak sprzedawca w taki czy inny sposob jest przegrany, zawsze kupujacy to hrabia a sprzedawce trzeba doic.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź