Zawieszenie konta

Przytocze Wam krótką opowieść która mi się wydarzyła wczoraj.

 

Otóż wystawiałem obuwie na ebay de.
Od 7 marca - od tego momentu mineło 90 dni od piewszej sprzedaży 10 komentarzy to znamy.


Zaczęło mi iść fajnie, dużo się sprzedawało, same pozytywy i nagle wczoraj dostaje wiadomość od ebaya ,  że moje konto zostało zawieszone i wszystkie aukcje zostały usunięte.

Dlaczego?

Dostałem info że na moim koncie paypal mam wejść w centrum rostrzygania - działanie i tam będzie to coś

Wchodzę na pp a tam nic ! Wspomnę,że paypal dokładnie tydzień temu porpsoił mnie o wysłanie faktur oraz przesłanie linków potwierdzających wysyłkę do klientów ! 

Zadzwoniłem dzisiaj do PP potwierdzili mi, że z moim kontem jest ok i wysyłają powiadomienie do ebaya z prośbą o odwiesznenie konta...

Ja w międzyczasie napisałem kila maili i dopiero po 26 godzinach dzisiaj o 19 dostałem odpowiedź.

Przepraszamy Twoje konto po ponwnym przeanalizowaniu zostało odwieszone !!

A za chwile mail, że nałożyli mi limity ... ŚMIECH ! 

Nie wspomnę, że to nie koniec i nie mogę nic wystawić na ebay de bo mam tam limit! 

Zapytam Was - co to ma być???
Dlaczego my sprzedawcy którzy sprzedają legalnie, zostaliśmy kilkakrotnie zweryfikowani ebay odstawia takie akcje?

Miałem ponad 50 aukcji, ludzi obesrwowało aukcje w UJ !

I wszystko poszło się walić, bo jakiś pracownik stwierdził, że jest coś nie tak, po czym po 26 godzinach odwidziało mu się i nagle jest ok....

 

W załączniku wysyłam Wam skan wiadomości od ebaya.


Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Zawieszenie konta

mysle ze to trafny komentarz do tej sytuacji

 

http://www.natarem.com/wp-content/uploads/2008/04/cartoon.gif

 

🙂

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Zawieszenie konta

Zawieszenie konta

Trafnie to ujales. Zeby bylo smieszniej dzwonilem do Niemiec gosc powiedzial ze on nie widzi nic co mogloby buc nie tak na koncie nie mniej jednak skontaktuje sie z biurem bezpieczestwa i mam czekac na maila.
Dzisiaj mamy czwartek na ebay pl moge wystawiac a na de nie moge...

Na ebay pl to se moge wystawic waciki... ;<
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Zawieszenie konta

Pamiętam jak ebay wchodził na Polski rynek, szumne zapowiedzi.

 

Pamiętam również wielkie zdziwienie dlaczego Polacy nie chcą sprzedawać na ebay 🙂   i jestem pewny że nie będa już wolę zapłacić i sprzedawać gdzie indziej niż wystawiac tutaj i się zastanawiać kiedy zamkną moje konto ebay lub paypal  🙂

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź