Zawieszenie konta

Przytocze Wam krótką opowieść która mi się wydarzyła wczoraj.

 

Otóż wystawiałem obuwie na ebay de.
Od 7 marca - od tego momentu mineło 90 dni od piewszej sprzedaży 10 komentarzy to znamy.


Zaczęło mi iść fajnie, dużo się sprzedawało, same pozytywy i nagle wczoraj dostaje wiadomość od ebaya ,  że moje konto zostało zawieszone i wszystkie aukcje zostały usunięte.

Dlaczego?

Dostałem info że na moim koncie paypal mam wejść w centrum rostrzygania - działanie i tam będzie to coś

Wchodzę na pp a tam nic ! Wspomnę,że paypal dokładnie tydzień temu porpsoił mnie o wysłanie faktur oraz przesłanie linków potwierdzających wysyłkę do klientów ! 

Zadzwoniłem dzisiaj do PP potwierdzili mi, że z moim kontem jest ok i wysyłają powiadomienie do ebaya z prośbą o odwiesznenie konta...

Ja w międzyczasie napisałem kila maili i dopiero po 26 godzinach dzisiaj o 19 dostałem odpowiedź.

Przepraszamy Twoje konto po ponwnym przeanalizowaniu zostało odwieszone !!

A za chwile mail, że nałożyli mi limity ... ŚMIECH ! 

Nie wspomnę, że to nie koniec i nie mogę nic wystawić na ebay de bo mam tam limit! 

Zapytam Was - co to ma być???
Dlaczego my sprzedawcy którzy sprzedają legalnie, zostaliśmy kilkakrotnie zweryfikowani ebay odstawia takie akcje?

Miałem ponad 50 aukcji, ludzi obesrwowało aukcje w UJ !

I wszystko poszło się walić, bo jakiś pracownik stwierdził, że jest coś nie tak, po czym po 26 godzinach odwidziało mu się i nagle jest ok....

 

W załączniku wysyłam Wam skan wiadomości od ebaya.


Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Zawieszenie konta

mysle ze to trafny komentarz do tej sytuacji

 

http://www.natarem.com/wp-content/uploads/2008/04/cartoon.gif

 

🙂

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zawieszenie konta

Dot.: Zawieszenie konta

Trafnie to ujales. Zeby bylo smieszniej dzwonilem do Niemiec gosc powiedzial ze on nie widzi nic co mogloby buc nie tak na koncie nie mniej jednak skontaktuje sie z biurem bezpieczestwa i mam czekac na maila.
Dzisiaj mamy czwartek na ebay pl moge wystawiac a na de nie moge...

Na ebay pl to se moge wystawic waciki... ;<
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zawieszenie konta

Pamiętam jak ebay wchodził na Polski rynek, szumne zapowiedzi.

 

Pamiętam również wielkie zdziwienie dlaczego Polacy nie chcą sprzedawać na ebay 🙂   i jestem pewny że nie będa już wolę zapłacić i sprzedawać gdzie indziej niż wystawiac tutaj i się zastanawiać kiedy zamkną moje konto ebay lub paypal  🙂

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź