Zaginięcie przesyłki

Witam, mam taki problem mianowicie 2016-06-21 wysłałem kupującemu z Anglii przesyłkę jako List polecony priorytetowy i problem jest w tym, że kupujący podobno do dzisiejszego dnia nie otrzymał przesyłki, a z doświadczenia wiem, że przesyłka powinna być już u niego przed 10 lipca, wysyłałem już około 200 przesyłek za granicę i pierwszy raz mam sytuację, że przesyłka zaginęła.

W sledzeniu przesyłki piszę: Przyjęcie przesyłki    2016-07-01 20:39 LANGLEY HWDC    
http://emonitoring.poczta-polska.pl/
rr618334527pl

 
Już dużo razy wysyłałem do Anglii i zawsze jak już na śledzeniu pisze LANGLEY HWDC to kupujący otrzymuje przesyłkę juz po 2-5 dniach.

Kupujący żałozył mi spór i chce zwrotu gotówki, brałem też pod uwagę to, że przesyłka dotarła, a ktoś po prostu zapomniał zaktualizować tracking i kupujący po prostu chce wyłudzić pieniądze.

Miał ktoś może podobną sytację reklamował ktoś już zaginięcie przesyłki przez reklamacje online poczty polskiej?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Zaginięcie przesyłki

nikt nie zapomniał zaaktulizowac, tylko po prostu angole juz dalej nie skanuja. Sledzenie się konczy na Heatrow. Twoja przesyłka już opuściła Heatrow i lezy w jego urzędzie pocztowym

 

to teraz ładnie odpowiedz na case podajac link do sledzenia ze strony 17track.net, bo oni sie posilkuja sledzeniem i napisz kupujacemu ze jego przesyłka lezy i czeka na odbiór, jest to list polecony, gdzie jest wymagany podpis przy odbiorze

Jak jej nie odbierze to po miesiącu wróci z powrotem do Ciebie

 

Ja reklamowałem dziesiątki razy ale bedziesz czekał na rozpatrzenie reklamacji bite 3 miesiące

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Zaginięcie przesyłki

Dobra, rozumiem ale skąd wiesz, że "przesyłka już opuściła Heatrow i lezy w jego urzędzie pocztowym"?

Na tej stronie co mi podałeś po wpisaniu tego numeru śledzenia wyskakuje mi ten sam tracking co w śledzeniu poczty Polskiej czyli

Przyjęcie przesyłki     2016-07-01 20:39    LANGLEY HWDC

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Zaginięcie przesyłki

stronę która ci podałem to chce abys podał do sprawy, zeby serwis widział co i jak

 

a z tej strony to wynika trackitonline.ru

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź