Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Świażaczka prosi o pomoc - niepotwierdzona tożsamość a wystawiona oferta, uwaga - masło maślane

Witam wszystkich serdecznie Postanowiłam wystawić swoje oferty i sprawdzić czy w ogóle będzie popyt rękodzieło, które tworzę  Ale - do rzeczy. Kilka dni temu próbowałam coś dodać na ebay.pl, oczywiście konieczne było potwierdzenie tożsamości. Jako,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 269 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Promocja sprzedażowa na ebay.com, ebay.it

Witam. Parętygodni temu dzwoniła do mnie osoba z Czeskiego numeru podająca się za pracownika ebay. Poinformowała mnie, że do końca września o ile pamiętam na portalach ebay.com, ebay.it i jeszcze paru innych jest możliwość sprzedaży przedmiotów i nie...

Przesyłka do USA. Problem co z tym zrobić.

Wysłałem 7.06 .2015 paczkę z butami do USA. Paczka priorytet deklarowana wartość wpisana.14.06.2014 paczka doszła do USA i od 17.06.2016 gdzieś utkneła w DIAMOND BAR, CA 91765Kupujący 15.06.2015 założył spór, że nie otrzymał przesyłki. Nie odpowiada ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 407 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Próba wyłudzenia pieniędzy - gdzie to zgłosić ?

Witam serdecznie, użytkownik zakupił ode mnie zegarek o wartości 46 000 zł. Nie zapłacił tylko próbował wyłudzić pieniądze wysyłając potwierdzenie wpłaty z darmowego maila podszywając się pod ebay. W treści było że pieniądze wpłyną dopiero po wprowad...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 588 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedany przedmiot

Witam serdecznie, właśnie sprzedałem zegarek za 46 000 zł do Wielkiej Brytanii. Proszę powiedzieć jaką prowizję od tej sumy pobierze ebay? Dziękuję

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 155 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupujący żąda zwrotu, nie zwraca towaru

Witam, przedmiot sprzedałem 15 Apr, 2016, zaakceptowałęm zwrot, lecz nie otrzymałem przesyłlki, sprawa została zamknięta, nie klikałem "refund the buyer", czy kupującemu zostały zwrócone pieniądze? czy nadal są zablokowane?proszę o info, gdyż nie mam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 663 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaginięcie przesyłki

Witam, mam taki problem mianowicie 2016-06-21 wysłałem kupującemu z Anglii przesyłkę jako List polecony priorytetowy i problem jest w tym, że kupujący podobno do dzisiejszego dnia nie otrzymał przesyłki, a z doświadczenia wiem, że przesyłka powinna b...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 364 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z opłatą za przedmiot

Hej, mam kłopot z finalizacją transakcji. Wystawiłam aukcje na ebay.com która zakończyła się sprzedażą. Kupujący chce zapłacić ale nie może ponieważ nie zauważył w opcjach wysyłki ze obejmuje ona tylko USA, w trakcie trwania aukcji rownież się ze mną...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 334 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedałem przedmiot, ale nie dostałem zapłaty

Witam, Sprzedałem na ebay.de przedmiot za który nie dostałem zapłąty (ani na konto ani na paypal)W związku z czym otworzyłem sprawę, że chce odzyskać pieniądze za prowizje. Czy w związku z tym "kupujący" może mi wystawić negatywną lub neutralną opini...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 289 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka z UK do PL - list polecony

Witam, bardzo proszę o pomoc.Pani z UK chciałaby mi zwrócić buty , ponieważ przez przypadek wysłałam jej zły rozmiar.Dogadałam się z nią, iż opłacę wysyłkę zwrotną... właściwie nie miałam wyjścia, gdyż otworzyła spór na paypal.Ile kosztuje najtańszy ...

Rozwiązane! Wysyłka...a e-mail?????

Witam za granicę już trochę sprzedaje lecz w tej mojej krótkiej karierze do tej pory nie widziałem w ebayu opcji e-mail,i przez to PayPal blokuje sobie moje środki bo niemapotwierdzenia,cxy jest w ebayu opcja wysyłka>e-mail czy niema?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 776 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

STAWKA VAT NP

Witam serdecznieprosze o informacje, dzownilem do krajowej komisji podatkowej Jezeli oferuje uslugi i moj klient jest np z Angli to wystawiam mu fakture bez VAT NP z dopiskiem odwrotne obciazenie.Klient firma odprowadza VAT u siebie w kraju bez wzgle...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 378 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay.co.uk - niezbędne informacje które muszą być na aukcji

Witam, Jako firma chcę sprzedawać na eBay.co.ukWiadomo, że muszą być tam podane podstawowe informację na temat: 1) Zwrotu towaru,2) Ogólnych warunkach sprzedaży3) .... i właśnie coś jeszcze ? Zna może ktoś kogoś od prawa sprzedaży na eBay.co.uk ? Chc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 323 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zawieszenie konta

Witam, mam dla was śmieszną historię chociaż jak przypuszczam na ebay to nie nowość.Otóż miałem konto na ebay od 3 lat, żadnych problemów, na paypalu 2 razy potwierdzałem tożsamość na ebay także.Konto skromne bo nie jestem jakims sklepem tylko osobą ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 361 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań