anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyświetlanie aukcji w ebay.de, ebay.com, ebay.nl

Witam! Zaczynam swoją przygodę z ebay i chciałbym spytać odnośnie wystawienia aukcji, otóż konto paypal mam zweryfikowane, wystawiłem aukcję, problem tylko w tym,że nie ma jej na zagranicznym ebay dokładnie chodzi mi o holenderski i niemiecki np. Nawet na www.ebay.com jak wpisze w wyszukiwarkę swój produkt to nie znajduje. Znajduje tylko i wyłącznie jak wpisze w wyszukiwarkę ebay.pl

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Wyświetlanie aukcji w ebay.de, ebay.com, ebay.nl

wg http://pages.ebay.pl/help/export-index.html 


 


wystawienie na ebay.pl = aukcje moga byc widoczne w zagranicznych serwisach


 


wystawienie bezposrednio w zagranicznym serwisie = aukcje beda tam widoczne

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Wyświetlanie aukcji w ebay.de, ebay.com, ebay.nl

Witam ,                                                                                                                                                                                                    Na temat widoczności ofert na eBay.pl i w zagranicznych serwisach eBay;http://pages.ebay.pl/help/export-getting-started.html.            Myślę ,że ten link wyjaśni twoje nurtujące zagadnienie.Aby być widocznym  w zagranicznych serwisach musisz mieć zaawansowaną sprzedaż za granicę. Masz tam instrukcję ; trzeba kliknąc flagę i otwiera się interesujący Ciebie serwis zagraniczny. Nie pamiętam po jakim czasie jesteś widoczy w serwisie zagranicznym . Nie o wystawienie aukcji chodzi ale o czas od założenia konta na eBay. Poza tym trzeba mieć kilka transakcji zawartych z kupującymi. Twoje transakcje kupna i komentarze chyba nie mają na to wpływu. A propos wystwiania i widoczności w serwisie eBay.com obowiązuje prawo amerykańskie , opłaty za wystawianie są uzależnione od rodzaju sprzedawanego przedmiotu. Do niskich nie należą jak również prowizja do niskich nie należy.                                                             Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź