anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, zaczynam na ebay.co.uk i ebay.com szukam pomocnych programów do obsługi.

Witam.

 

Aktualnie sprzedaje na allegro korzystam z programów iBiznes (do faktur) i easyuploader (do obsługi allegro).

 

Zaczynam sprzedaż na ebay.co.uk i ebay.com wysyłki robię GLS i czasami Fedex szukam programów które pomogły bi mi obsługę ebay, testowałem sello ale raczej nie ma wsparcia dla GLS, czy są inne rozwiązania?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Witam, zaczynam na ebay.co.uk i ebay.com szukam pomocnych programów do obsługi.

jakie moduły wsparcia pan potrzebuje i do czego-do sklepu który pan ma i chce zintegrować z ebay, czy może aplikacji abonamentowej- jak sello, czy aplikacji napisanej  pod pana wymogi? 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Witam, zaczynam na ebay.co.uk i ebay.com szukam pomocnych programów do obsługi.

Interesuje mnie program który ma wsparcie typu:  generowanie listów przewozowych GLS, wiadomo to co się sprzedało czyli formularz dostawy, informacje o wpłacie i jakieś inne które mają zastosowanie  czyli ogólnie program do obsługi ebay. Paragony to już jest iBiznes. Testowaliśmy sello ale mam wrażenie ze on bardziej jest pod allegro jeżeli chodzi o funkcjonalność chociaż to dopiero początki poznawania go niby jest zewnętrzny programik SmartBL z wsparciem dla GLS ale mamy problemy z widokiem w sello aby było widać coś w dziale paczki.    Szukam rozwiązań w formie abonamentowej ew. indywidualnej.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Witam, zaczynam na ebay.co.uk i ebay.com szukam pomocnych programów do obsługi.

Jeśli już- najwięcej moich klientów wykupuje afterbuy- można przypisać do każdego konta, nie tylko  z ebay.de ,wadą jest to,że jest po niemiecku,a nie angielsku.  Był też klient,który zachwalał to cudo :https://www.ecomdash.com/

 

Jesli masz sklep internetowy, lub w najbliższym czasie będziesz go zakładać- sprawdż, czy nie ma możliwości integracji modułowej ze sklepem- to summa sumarum wychodzi taniej i wygodniej. 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź