anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Warunki płatności. Sposób wyboru.

Witam serdecznie,

 

Zabrałem się za wystawianie aukcji na ebay.pl (na początek) ale z wysyłką za granicą. Mam problem z ustawieniem warunków płatności. Nie bardzo wiem co mogę ustawić żeby niemiec miał możliwość zapłaty bez najmniejszego problemu. Chodzi mi o to, że ja będę wysyłał paczki z niemiec (DHL) ale nigdzie tego nie moge ustawić.

 

Korzystając z okazji co sądzicie o takim wygladzie aukcji oraz sklepu ?

 

http://www.ebay.pl/itm/Z-czka-hydrauliczna-M10x1-05L-/171253434225?pt=LH_DefaultDomain_212&hash=item...

 

 

Może ma ktos jakiś link do poradnika jak powinienem skonfigurować ebay ?

Wiadomość 1 z 15
ostatnia odpowiedź
14 ODPOW. 14

Dot.: Warunki płatności. Sposób wyboru.

Moje 3 grosze:

 

jesli planujesz wykorzystanie konta walutowego do doladowania Paypal  nic z tego.

Tylko zlotowki a przewalutowanie tylko na Paypal gdzie doliczaja 2,5% ale moze sie zmienilo.

 

Jesli rejestrujesz sie z zagranicy to nie pozwola ci zaznaczyc wysylke za granice - tylko Polska - taki dziwolag wprowadzili wkrotce po otwarciu Ebaya w Polsce ale moze juz sie wycofali...sprawdz.

**************************************
Wiadomość 11 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: Warunki płatności. Sposób wyboru.

Dzieki za radę, to anakurat jest tylko wystawione na test.

 

O co mi chodzi, linku do konkurencyjnego portalu nie mogę podać ale w odnośniku podam wzór. Wystawię 10 aukcji najbardziej chodliwych na ebay'u niemieckim a resztę na polskim z wysyłką na niemcy. W każdej aukcji będzie odnośnik do danych elementów w sklepie ebay.

 

LINK

 

 

- Sklep założyłem na polskim ebay (czy dobrze?)

- PayPall mam skonfigurowany, potrzebuje jeszcze konto walutowe tak ?

- Czy na ebay'u jest taka moda że każdemu trzeba wysłać nr listu przewozowego ?

- Czy wszędzie mogę zrobić aukcje kup teraz z tymi sesjami (chodzi mi o różnego rodzaju produkty w jednej aukcji)?

 

Czekam na jakies wskazówki jeszcze Emotikon: Szczęśliwy

 


 

A do tego ktos mógł by się odnieść ?

Wiadomość 12 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: Warunki płatności. Sposób wyboru.

"- PayPall mam skonfigurowany, potrzebuje jeszcze konto walutowe tak ?"

Jesli chcesz miec konto walutowe, aby moc odbierac platnosci przelewem np w eur, to chyba ma to sens

 

 

"- Czy na ebay'u jest taka moda że każdemu trzeba wysłać nr listu przewozowego ?"

Nie musisz tego robic, ale mozesz, jesli korzystasz z przesylek z trackingiem + ma to znaczenie dla najlepszych sprzedawcow np w stanach

 

"- Czy wszędzie mogę zrobić aukcje kup teraz z tymi sesjami (chodzi mi o różnego rodzaju produkty w jednej aukcji)?"

Jesli mowisz o aukcjach z wersjami , to mozesz wystawiac na nich takie same produkty ale rozniace sie np. kolorem lub rozmiarem w wybranych kategoriach

 

Wiadomość 13 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: Warunki płatności. Sposób wyboru.

Aukcja na dzień dzisiejszy wygląda tak:

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=171324382698

 

 

Mam jeszcze kilka pytań:

 

1. Co sądziecie o takim rozwiązaniu że jak z niemiec wejdzie ktoś na aukcje i będzie widział pod aukcją inne zdjęcia, po najechaniu będzie go przenosić go do interesującej kategorii elementów?, Jak zrobić żeby po przeniesieniu do kategorii sklepu były widoczne zarówno przedmioty wystawione z ebay PL oraz ebay DE ?

 

2. Gdzie mogę sprawdzić jaki limit mnie obowiązuje na dzień dzisiejszy ?

 

3. Czy mogę od razu pisać do ebay DE z prośbą o zwiększenie limitu ?

 

4. 10 aukcji na ebay.de a reszta na PL - gdzie założyć sklep ?

 

5. Czy rzeczy zakupione na ebay.de (wystawione) kupujący będzie mógł łączyć z elementami zakupionymi na ebay.pl ?

 

Wiadomość 14 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: Warunki płatności. Sposób wyboru.

Pomoze ktos ?

Wiadomość 15 z 15
ostatnia odpowiedź