anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawiaie promocji cenowych w zagranicznym sklepie

Cześć!
Planuję założyć sklep na ebay.de, jednak decyzję tę uzależniam m.in. od możliwości ustalania promocji cenowych na tym portalu. Czytałem na ten temat różne opinie, dlatego zwracam się do Was z pytaniem. Jak to na prawdę jest? Sprecyzuję. Mam konto zarejestrowane w Polsce, na polską firmę, będę sprzedawał ze sklepu założonego bezpośrednio na ebay.de. I tutaj też chcę korzystać z narzędzi marketingowych takich jak promocje cenowe. Da radę? 😉
Dziękuję pięknie.
Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Ustawiaie promocji cenowych w zagranicznym sklepie

Wybij sobie to z głowy. Nie ma takiej mozliwoście dla sprzedawcy zarejestrowanego na ebay.pl

Owszem po jakimś czasie możesz korzystać ze wszystkich usług czyli wysokie pozycjonowanie natychmiastowa płatnośc i darmowe wystawianie. Jednak z promocji takich jak na ebay.com nie.

 

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Ustawiaie promocji cenowych w zagranicznym sklepie

Po wejściu w zarządzanie sklepem, po lewej stronie masz zakładkę "Menedżer promocji cenowych". Klikasz i ustawiasz-procentową,darmowa wysyłka, są różne opcje- również na koncie polskim.

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Ustawiaie promocji cenowych w zagranicznym sklepie

Nie masz racji i nie wprowadzaj w błąd.

To co piszesz to dotyczy ustawień na ebay.com.  Tam tak. Ustawiasz procentowo cenowo jak chcesz. Na ebay.de będzie wyskakiwał błąd. Dlaczego błąd dotyczy zarejestrowanych w Polsce ? O to zapytać należy administację ebay.de.

Pozdrawiam.

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Ustawiaie promocji cenowych w zagranicznym sklepie

Mam konta na pl de i co.uk i nie mam z tym problemów. Może to ebay losowo wybiera szczęśliwców- bo inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.:-) 

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Ustawiaie promocji cenowych w zagranicznym sklepie

tutaj masz załącznik-żaden błąd również na ebay.de nie wyskakuje-również po kliknięciu na erstallen i ustaleniu promocji

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Ustawiaie promocji cenowych w zagranicznym sklepie

Podaj link do choc jeden twojej aukcji wystawionej na ebay.de gdzie masz ustawiona promocję cenową.

Nie zakrywaj nic przeciez to nie tajemnica.

To co pokazujesz owszem jest ale nie działa.

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Ustawiaie promocji cenowych w zagranicznym sklepie

Piszesz , że masz konta na ebay.de i co.uk. Jeśli tam jesteś zarejestrowany to promocję otrzymasz ale wyraźnie kolega pyta jak ma się konto na ebay.pl i wystawia na ebay.de. To jest zasadnicza różnica.
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź