Sprzedaz na roznych ebayach

Witam ! Od jakiegos czasu mam konto odblokowane na sprzedaz zagraniczna. Dokladnie nastawiony jestem na ebay.de. Mam juz wystawione te 40 przedmiotow... Problem polega na tym ze slyszalem ze od 100 przedmiotow/sztuk ebay.de blokuje wystawianie aukcji na serwisach zagranicznych, to prawda? Drugie pytanie zwiazane jest z kontem niemieckim. Jestem w posiadaniu konta niemieckiego na ktorym oczywiscie sa limity, mam juz te 10 komentarzy i 90 dni w serwisie ebay.de na nim. Jednak nie moge wystawiac przedmiotow na np ebay.pl/fr/it bo wyskakuje mi blad limitu.Z czym to jest zwiazane? Czy majac konto polskie moge przestac sie martwic o limity po osiagnieciu 10 opinii pozytywnych i 90 dni na ebayu od pierwszej transakcji?

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Sprzedaz na roznych ebayach

Kontakt z eBayem, tam gdzie się rejestrowałeś.

 

Następnie jak chcesz mieć większy limit to co miesiąc pisz do nich o zwiększego limitu.

Wiadomość 2 z 14
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na roznych ebayach

Widze kolega tylko od nabijania postow. Prosze sie nie wypowiadac jak sie nie ma pojecia co sie pisze. 

Wiadomość 3 z 14
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na roznych ebayach

To ty nie masz pojecia o czym piszesz i nie masz żadnego pojecia o sprzedazy na ebay. Jego konto i moje sluzy tylko i wylacznie do wypowiadania na forum. Jest to jeden z bardziej doswiadczonych ebayerow. Na swoim koncie firmowym otrzymuje ponad 100 000 opinii miesiecznie i co teraz napiszesz 😄

 

Dostales odpowiedz na swoje pytanie, innej odpowiedzi nie otrzymasz, nikt ci takowej nie udzieli

Wiadomość 4 z 14
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na roznych ebayach

Ja Ci tylko zasugerowałem co masz zrobić.

 

A czy Ty to zrobisz czy nie, to już Twoja sprawa. To konto służy mi tylko do pisania na forum. Sprzedaż mam na swoich dwóch pozostałych kontach.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 14
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na roznych ebayach

Nikt nie mowi ze jestes niedoswiadczony, a jedynie ze piszesz bzdury. Logiczna rzecza jest to ze wole napisac do "ebay'a" w takiej sprawie niz na forum, ale jest jedno "ale". Jak kazdy zdaje sobie z tego sprawe ze oni wysylaja suche teksty nie wnoszace nic. O tym ze trzeba pisac o podnoszenie limitow jest pelno tematow... Mnie intrygowalo pytanie czy sa jakies niewidoczne limity takie ze np. wystawie te 300 przedmiotow na ebay.de z konta zarejestrowanego w ebay.pl (oczywiscie nie widac zadnych ograniczen  jak wchodze w domene ebay.de "sprzedane") i w pewnym momencie dostane jakies ograniczenie sprzedawania na ebay.de? 

A jezeli chodzi o druga rzecz to chodzilo mi o to ze majac 10 opinii na koncie zarejstrowanym na ebay.de nie moge wystawiac przedmiotow na zadnym z ebayi.  


milosnik-piwka napisali:

Ja Ci tylko zasugerowałem co masz zrobić.

 

A czy Ty to zrobisz czy nie, to już Twoja sprawa. To konto służy mi tylko do pisania na forum. Sprzedaż mam na swoich dwóch pozostałych kontach.

 

Pozdrawiam


Logiczna rzecza jest to ze nikt nie bedzie pokazywal na polskim forum jaki asortyment sprzedaje... 

Wiadomość 6 z 14
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na roznych ebayach

Posłuchaj się bardziej doświadczonych i nie oburzaj się. Tu jesteśmy po to aby sobie pomóc i podyskutować.

Nie ma głupich pytań są głupie odpowiedzi i uwagi tylko.

Nie ma  to znaczenia czy masz 10 czy 1000 opini aby znieść limity. Możesz mieć 100000 i mieć limity a możesz mieć 200 i lub niej i zniesione.

Wszystko jest w gestii administratorów ebay w danym kraju. I nie ważne jest to też, że zarejestrowany jesteś na ebay.pl.

Być zarejestrowanym na ebay.pl nie przeszkadza mieć zwolnione wszystkie przeszkody na innych ebay trzeba być tylko wiarygodnym dla tamtejszych administratorów.

 

Piszę to bo sprawdziłem to na własnej skórze lub jak wolisz na ebay

Wiadomość 7 z 14
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na roznych ebayach

Czy mógłby ktoś opisać w punktach krok po kroku jak załóżyć konto i handlować na niemieckim ebayu? Działalność prowadzę w Polsce.

Wiadomość 8 z 14
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na roznych ebayach

Logujesz się na ebay.de i wystawiasz identycznie jak na ebay.pl

To wszystko.

Wiadomość 9 z 14
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na roznych ebayach

Witam,

Ropoczeliśmy sprzedaż na ebay.de pod kontem firomowym. Sprzedaje przedmiot w cenie 199 EUR sposobem kup teraz. Problem jest, że czas trwania wystawienia na ebay.de jest ograniczony maksymalnie na 30 dni. Powoduje to, że co miesiąc muszę przedmiot wystawić od nowa i kupujący nie widzą zrealizowanych zakupów. Więc każdy miesiąc musi przedmiot zyskać zaufanie, jest to szkoda, ponieważ już sprzedano 4 sztuki, ale nie widać tego jako referencje.

 

Czy jest jakiś sposób jak wystawiać na ebay.de z czasem trwania Good Till Cancel? Rozwiązaniem chyba jest płacić ebay store basic, ale mam tylko jeden produkt do sprzedaży, więc wydaje mi się to nieekonomiczne.

 

Dzięki za odpowiedzi

Wiadomość 10 z 14
ostatnia odpowiedź