Sprzedaż za granicę-blokada?

Od jakiś 3 tygodni zauważyłem,że coś jest nie tak odnośnie sprzedaży za granicę, otóż wcześniej średnio sprzedawałem dwa przedmioty dziennie a teraz przez 3 tygodnie nie miałem żadnej sprzedaży za granicę, tylko sprzedaż krajowa. Miał ktoś podobny problem? Nie wiem co robić..nie wiem co jest nie tak.. z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Dot.: Sprzedaż za granicę-blokada?

Jesteś początkującym sprzedawcą więc nie oczekuj nie wiadomo czego.

 

Masz negatywa i neutrala... odpowiadaj na nie (np. że kupujący ma możliwość zwrotu itp), ludzie też to czytają.

 

Nie ograniczaj się tylko do ebay.com. Wystaw na inne kraje.

 

Ja też ostatnio miałem slaby tydzień, też myślałem, że jest coś nie tak. Ale w tym tygodniu już sobie to odbiłem.

 

Cierpliwości, napewno się opłaci.

 

Pozdr

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaż za granicę-blokada?

Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem,że wakacje, że okres letni, ale mija 4 tydzień i nic nie sprzedałem za granicę dlatego zdziwiło mnie to. Nie ograniczam się do ebay.com, wystawiam przecież na ebay.pl nie rozumiem.

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaż za granicę-blokada?

yhhh ebay.pl bierzesz też pod uwagę?
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaż za granicę-blokada?

Tak. Od samego początku wystawiam tylko na ebay.pl

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaż za granicę-blokada?

Tytuł po niemiecku, opis po angielsku a wystawione przez którego eBaya? Nie zabardzo pokręcone? Jeżeli oferujesz swój przedmiot po niemiecku wypadałoby napisać coś po niemiecku a nie tylko tytuł, nawet za pomocą Google Translate możesz przetłumaczyć proste zdania.

 

Wiesz... rób co uważasz ja tylko próbuje pomóc Emotikon: Szczęśliwy

 

 

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaż za granicę-blokada?

A i jeszcze zapomniałem dodać. Jeżeli oferujesz przedmiot w różnych kolorach, warto dodać aukcje z wariantami. Wtedy kupujący wybierze sobie kolor i nie musi do Ciebie pisać. Dodatkowo jak ktoś zapomni podać koloru, ty będziesz musiał do niego pisać w tej sprawie. Uciążliwe dla każdej ze stron. Naprawde.
Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź