Spadki sprzedaży

Zanotowałem gigantyczny zjazd sprzedaży,wyczytałem na forum w US że oni mają tak samo.Cena,atrakcyjność itd już nie pomaga,sprzedawcy są sfrustrowani.Główny winowajca to zmiana sposobu wyszukiwania i widoczności z ofert.

Też tak macie?

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Spadki sprzedaży

Mam sklep na Ebay.com i w kwietniu miałem duży spdek sprzedaży, porażka totalna. Kwiecień, maj był moimi najlepszymi miesiącami a w tym roku jest bardzo sałbo. Nie wiem co z tym zrobić.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Spadki sprzedaży

Dokładnie , średnio w miesiącu miałem 100-120 transakcji , maj się zaraz kończy a ja mam 39 ... 
tragedia! 

Nie wiem czy ma to duże znaczenie ale jak 'alledrogo' wprowadziło wysyłke na europe to sprzedaż zaczeła kuleć , przynajmniej w mojej 'branży' 

 

 

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Spadki sprzedaży

To prawda. Nie wiem o co chodzi ale jest źle. Nawet bardzo. Jakby stanęło. Może towar może cena ? Dałem kilka aukcji pojedyncze sztuki ot tak poniżej rozsądku ale aby sprzedać. Pojedyncza para pojedynczy rozmiar. Pozbędę się ale też nic.
Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Spadki sprzedaży

Ja już obniżałem cena , robiłem darmową dostawe , oferowałem bonusy 😕 
NIC jakby 80% ludzi znikło z ebay ... 

 

Wiem że bardzo dużo ludzi korzysta teraz z tego alliexpres (nie wiem czy prawidłowa nazwa) 

 

Może tu tkwi problem ?? 

 

 

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Spadki sprzedaży

mam to samo, spadek o 80%

nie wiem czemu

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Spadki sprzedaży

No tak. Jednak tam to 99% podróbki lub " no name"  inny klient. To nie tam problem. Co się dzieje nie mam pojęcia.

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Spadki sprzedaży

podobno to kwestia systemu wyszukiwarki "Cassini" oraz rozlokowania serwerów,ebay wykupił usługi informatyczne u .... Amazona

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź